Extremne potenie

whee_ee

petka, driclor... mne pomohol uzasne:))))) a mnohym inym... v lekarni, cca 7€, ako kde... je tu o tom vela tem, daj si do vyhladavania:)

peta01234

ahojte nie ste samy aj ked som si myslela ze som jedina je to hrozne ked sa clovek poti nemozem si skoro ziadne tricko obliest hrozne sa potim pod pazuchami je to hrozne neviete mi poradit mam hrozne mapy pod pazuchami ja sa stoho asik zblaznim:((((

elo

tymian mam tiez presne ten isty problem.
Bol si u toho dermatologa?
co ti odporucil a napis svoje skusenosti..
a s everdry mate ake skusenosti?? kde sa da zohnat?

v

Ludia ja som si kupila Everdry, a po rokoch som zacala nosit farebne tricka :)))) A je bez alkoholu.Len na Slovensku ho este nedostat, ale chcem sa o to postarat aby bol v lekarnach, aby som pomohla ludom ako ja :)))

monica gazpio

Ahoj tinuska skús šalviu lekársku. Moja mamka ju užívala a pomohlo jej to. Majú ju v lekárni stojí okolo 30 Sk a je od firmy apotheke. To je čaj. A keď Ti nepomôže ani to tak choď k doktorke.

monicka5555

ja používam driclor uz skoro dva roky.a som s nim velmi spokojna.na zaciatku som si sice \\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\ \"užila\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\ \\\\\" svrbenie ale po case to presatalo.len treba dodrziavat navod na pouzitie a je to super.