Úzkosť

tatiana26

Uf, hotovo. Idem si zacvičiť a konečne si v kľude ľahnem a idem čítať. Alebo žeby som išla upratovať ? :D

misiak

tanicka jasne.nerozlucny kamarati :)
este ze sme spoznali uzkost,ta nas spojila :)
aj ja by som sa mal dat na nejaku masaz :)
zajtra mame firemnu akciu tak si pojdem lahnut,ale predtym este pozrem mafstory :)
snad to na tej oslave zvladnem a nebudem na mol :D
preto beriem aj manzelku :D

tatiana26

MIŠKO neboj nič, strážim ako oko v hlave :) Na masáž chodím každý týždeň, takže to je vždy gut...

misiak

tanicka medovniky mam rad :) som rad ze masaz padla dobre.ved inak to ani dopadnut nemohlo :D
davaj pozor na medovnicky aby neprihoreli :)

sorryy

dakujem vam za vysvetlenie. neviem preco, ale mam taky pocit, ze tu na tejto teme je to akesi citlivejsie, nie je tu take kritizovanie a podryvanie. zda sa, ze sa tu skor povzbudzujete a pomahate si, co je fajn. dufam, ze nebude vadit, ked sem obcas pridem pookriat.

sunie

sorry ti to celkom dobre ozrejmil/a, aj ked samozrejme kazdy clovek s touto diagnozou ma roznu kombinaciu symptomov.
ja osobne trpim PP aj depresiami + sem-tam derealizacia, su to dost neprijemne stavy. kvoli tomu beriem antidepresiva uz par rokov. spustil mi to permanentny stres, rodinne a zdrav.problemy (uvedene "stresove situacie" z clanku su myslim dost slaby odvar na vznik tejto choroby ale niekomu moze stacit aj malo).

tatiana26

ADRIANA z toho, čo vravíš sa mi zdá, že si už raz na to bola liečená... alebo sa mýlim? Ak áno, tak tieto stavy poznáš a nemusím to popisovať, ak nie, tak ti to popíšem, len skús napísať viac o sebe... odkedy to máš, čo to spustilo, ako funguješ atď.... DADI mám sa dobre moja, ďakujem :) v januári nastupujem do práce... mávam derealizácie, ktoré ma miestami ešte plašia, ale vládzem fungovať oveľa viac ako napríklad pred dvoma mesiacmi. niekedy mi to pripadá až neuveriteľné, čo všetko už zvládnem, ale do normálu mám ešte riadne ďaleko... no ala pracujem na tom aj naďalej, tak snáď to pôjde... Tebe tie lieky asi pekne zabrali a máš sa lepšie, však? Keď budem mať vaic času, napíšem aj mail :) MIŠKO bolo super, s masérom sme kamoši, tak sme sa nasmiali a pokecali, potom som bola ešte s kamarátkami v kaviarni a pribehla som domov a robím medovníky. Teraz mi stojí cesto a začnem piecť o pol 10, asi tu niekto z toho bude nervózny, ale keď sú také krátke dni, že človek nestíha všetko, čo by chcel :)