Úzkosť

monik9

ja by som to s tym alkoholom moc neprehanala a urcite nepila kazdy den,nehovorim aj ja som popila nieco pri tabletkach ale nema to dobre ucinky,radsej to nealko pivko....

monik9

o prihlaseni ani nehovor,skleroza.....Ja som zacala trocha upratovat,my tu musime aj smeti triedit,vsade to nefunguje ale v tejto rezidencnej stvrti ano,predtym som to nikdy nerobila,mali sme pristavene 2 kontajneri aj tie vzdy plne kopcom....Dneska sa chystam do obchodnych centier,to zase bude suma....

lencok1

ahojtew zlatusikovia, som rada, ze Vam je celkom dobre.
Misiak ty si dnes uzi tu firemnu akction, ale neprezen to s alkoholom:)
Tanicka s Teba sa stava ranne vtacatko:), nech Ti to ostane a zacnes opat slobodne lietat...
Dufam, ze Vas dnes vsetkych caka prijemny den, ja sa mam pol na pol.
No a zasa som sa zabudla prihlasit

tatiana26

no veď o to ide, že som sa naučila drichmať do deviatej posledný mesiac... tak tento týždeň tvrdo trénujem :) to je len o zvyku, o mesiac to už bude v pohode

monik9

ako nehovorim ze vzdy vyskocim jak na pruzine z postele ale vstavam kazdy den v tom istom case,mozno ten cas mas daky rozhadzany,ja aj v sobotu tak vstavam cca.o siedmej.Hrame sa este chvilu so psom v posteli asi aj to ma vzdy preberie.

tatiana26

No Monika presne to potrebujem dosiahnúť - aby vstávanie nebol problém :) Ja si dávam sprchu odkedy som doma, ale aj tak by som po nej pokojne zaspala...

monik9

so vstavanim problem nemam,vstavam kazdy den medzi 6-tou a pol siedmou,varim kavicku a tak.....ked som rano chodila do prace tak prva bola sprcha,to ma vzdy tak prebralo,ozila som jak rybka....

tatiana26

Dobré ráno, zlepšujem sa, dnes mi trvalo už len 40 minút kým som sa dostala z postele :)Nejaké najružovejšie to nie je, ale nič sa nedeje, ideme na to ;)

monik9

caute vsetci,vidim ze su tu nejaky novy ludia,dobry clanok to je o uzkosti,no je to cele pravda aspon podla mna.Nadopovala som sa coldrexom vcera,uz je trocha lepsie ale este tu chripku mam stale.Test bol negativny,je to z prechladnutia.len pekne pecte,mne napecie krsna tento rok,juj nerada peciem.