Úzkosť

ooo/táňa

No Sunnie ono je jedno, kedy idem spať, v každom prípade sa ráno neviem prebrať... či spím 6 hodín alebo 12... v tom je ten probléééém :( No veď Monika preto som si ešte ani neľahla... ty a tú ortuť hľadaj riadne

monik9

este som umyla podlahu lebo moj havko sa dneska vyziva v tom snehu a uz bol tri krat vonku a packy su vsade.....tak teda idem skocit do vane,pocasie najeko nevnimam,stale radsej nieco robim.....tani najhorsie je asi lahnut si,ja viem aj ja to zvyknem spravit ale to skor u mna ide o lenivost.....pisala som o tom ze cez zimu som leniva a jak pride jar sa prebudzam....

ooo/táňa

Tak ja už som naspäť z nákupnej tour... akože dnes mám dosť, celú cestu na omdletie, už len si sadnúť alebo ľahnúť, ešteže bola mama so mnou, tak som si zvládla aj bundu kúpiť, ale ostatné sme museli vypustiť... Takže si idem ľahnúť a čítať a teda neviem čo s poobedňajším programom, ale ja som v takomto debilnom počasí fakt celkom odstavená...

monik9

my mame okna umyte,nejaku tu vyzdobu na oknach,muz tam nastriekal sprejom obrazky....upratujem skor saty,vyprat,vytriedit len sa kopia zbytocnosti.....navliecky ciste a tak...za chvilu skacem do vane,dostala som jasminovu sol aj nejaku bylinkovu tak idem odskusat

zuzana12345

celý týždeň som doobeda sama doma a potom myslím na debiliny.Asi idem robiť niečo užitočné ale len doobeda sa dostanem na počítač tak to chcem využiť,trčím tu celý čas a nič nerobím. Poobede sú tu už deti a to nemám šancu no a cez víkend máme poradovník.To je hrozné.Pustila som si koledy a idem aspoň okna umyť kým mám chuť lebo ta má zachvíľu prejde.

misiak

Zuzanka alkohol to je jedno riesenie :), ale to nedoporucujem ked sa necitis dobre. Da sa uvolnit napriklad hudbou, masazou, pokecom s milim clovekom, alebo nejakou komediou. V prvom rade nemozes mysliet na to ze sa chces uvolnit, ale nemysliet na to a v klude robit nejaku vec ktora ti sposobuje radost. Je to tazke ale da sa to. Spomen si na to ze na teba myslime ;) drzim palce Zuzanka ( v nutnom pripade sa da uvolnit neurolom, alebo niecim podobnym tak poistku mas vzdy ;) drz sa

monik9

ja som sa trocha pustila do upratovania,prania a tak,rychlo mi cas bezi....potom okolo jednej ideme na nakupy,tu snezi a snezi.....aspon ze ten pes sa z toho raduje....vcera som rozbila teplomer a neviem najst z neho tu ortut ma slak trafi ked to najde pes a zje to

zuzana12345

ahojko všetci-hrozné počasie už od rána.Miško ako sa mám uvolniť stále som nejaká strnulá a neuvoľnená.Len mi nepovedz že alkoholom.Ten ja veľmi nemusím hoci v nedeľu som si spravila jeden bavorák a celkom mi dobre padol.Katka aj ja sa rozhodujem či nestrávime vianoce v Žiline.Každý rok chodí mamina ku nám teraz chce aby sme my prišli ku nej.Len deti tam už dlho nevydržia tak sa neviem rozhodnúť.A čo Miloš,kde si nám zase zablúdil?