Úzkosť

bublinka4

katkaxxx, nedala by si mi na teba nejaky mail alebo kontakt? niekedy by som ti rada napisala ohladom tejto temy, mas take povzbudzujuce komentare :)

tibbi88

Teraz mám zas nejak horšie obdobie, keď sa k mojim úzkostiam a fóbiam pridáva depresia a keďže teraz je opäť horúco, tak sa to asi najbližšie dni nejak nezlepší...rozmýšlam nad liekmi, avšak dlhodobo sa mi ich nehce brať...ale aspoň som za posledné týždne zistili z čoho všetkého mi pramenia tie úzkosti (najmä z výchovy...)

katkaxxx

ahojte, narazila som na takyto zaujimavy clanok

primar.sme.sk

rozhovor s prof. Kukumbergom, netreba stracat nadej,

"Je liečiteľná aj vyliečiteľná, vyžaduje si však obrovskú trpezlivosť pacienta a lekára."

prajem vam vsetkym krasny den :)

katkaxxx

ahojte, narazila som na takyto zaujimavy clanok

primar.sme.sk

rozhovor s prof. Kukumbergom, netreba stracat nadej,

"Je liečiteľná aj vyliečiteľná, vyžaduje si však obrovskú trpezlivosť pacienta a lekára."

prajem vam vsetkym krasny den :)

rebarbora1970

tiež je leto vraj najlepšie obdobie pretože teraz by to malo ísť ľahšie ako v jeseni skús si pomôcť počas obdobia vysadzovania napriklad čajmi ktoré môžu zmierňiť ťažkosti a ber veľa vitamínov skupiny B,

rebarbora1970

marcelina ja žiaľ som chorá už niekoľklo rokov a na AD som stále búrila som sa spočiatku ale dnes viem , že mi pomáhajú prežiť. M?ožno sa Tvojej lekárke nepodarilo nájsť vhodné lieky pre Teba.
Ak sa ale cítiš na to, že chceš vysadiť takk to skús ale nebudem Ti klamať tie vedľajšie účinky budú ťažké. pretože tak ako včetko ,,toxické,,aj ad vytvoria závislosť s ktorou sa tiež treba popasovať

marcelina78

Rebarborka, 2 mes. som brala Citalec, 2 tyzdne 1/4 bol to des, potom polku asi mesiac a potom postupne som vysadila na stvrtku a kedze stale bolo moc zle, tak uplne som vysadila, bojim sa zacat s tym Coaxilom a uz v podstate vsetkych AD...

rebarbora1970

ahoj Marcelina.
A ako dlho si užívala lieky, ktoré teraz vysadzuješ? Lebo niekedy aj pri vysadení alebo zmene liekov sa naozaj môžu dostaviť dosť nepríjemné stavy

tibbi88

Tak tieto horúčavy teda nič moc pre mňa, zvyšuje to len úzkosti, keďže sa poriadne spať nedá, taktiež veľa činností sa nedá robiť v takejto horúčave, plus ulica kde bývam začína byť nejak hlučná...no ale nič iné mi neostáva len to vydržať

Mademoiselle O

..strasne, henta chemia, len biznis farmakofiriem..v emerike to laduju do deciek pri najmensom vyskyte nejakych akozepsychickych problemov..a ma to castokrat tragicke nasledky (Columbine)