Úzkosť

fidorka

z nikoho som si dobrý deň nerobila...,,,keby mi nebolo zle.a netrpela by som úzkosťami a bolesťami srdca..tak tu nebudem písať,,ale nevedela som, že niekomu to môže vadiť-príjemný večer všetkým

treg

SIMONKA , TEREZA , FIDORKA - pekne sa sa teraz zamotala a nemyslisi tiez trpim ukostami dlhe roky ale nebudem si robit dobry den z ludi ktori mi chcu pomoct

katkaxxx

ok, pre mna je to jasne. simonka je simonka. fidorka je tereza a tereza je fidorka. staci sa pozriet na styl pisania, to je cele. a myslim ze by na tuto temu uz aj stacilo.

fidorka

tatiana26...ja niesom žiadna simonka...neviem aký debil***-lebo iný výraz pre neho nemám....to napísal v mojom mene.......

fidorka

ešte pre trega...zmýlila som sa....s tým skúškov.obd.,,,,,ona píše, že ju čaká let..a má strach...a ty treg ak nemáš žiadne problémy...tak neviem,,....načo tu vypisuješ..ono je jasné,,,,,že ten kto netrpí rôznymi obavami nevie tých druhých pochopiť

treg

vcera pisala aj do temy otazky na RNG presne o tom jej srdiecku a AD tam si dala radsej pre istoto meno ffffff jej rukopis je citatelny nic voci nej nech ale seriozne pise

katkaxxx

nechcem to nejak rozoberat ale, toto pise tereza9: "už som akosi zabudla,,,,,a mala si tiež nežiadúce účinky...,,bolo ti zo začiatku zle???? inak tie nevoľnosti čo mám...to je hrúza....", toto pise fidorka: "no pekne...ďakujem,,,vy viete fakt človeku ktorému je zle pomôcť....neviem,,kvôli čomu by som tu mala mať viac mien...mám iné starosti a nie písať z iných mien,,,ok????" - inteligentny clovek si hned vsimne interpuknciu ktora je identicka pre oba prispevky. fidorka/tereza ludia co su tu sa ti snazia pomoct, staci ked pises pod jednym nickom.