Úzkosť

zuzanka65

Tobi, mohla to byť hyperventilácia. Tam pomáha to dýchanie 6-3-6-3.
To je len môj názor, môžem sa mýliť.

tobi

vies TOTO bolo hrozne, nemohla som prejst s postele do druhej izby..len som sa studenou vodou oplachla..ale myslela som,ze odpadnem..fuuj ..

tobi

TATI, ale mne sa to este nikdy nestalo, ano take male zavraty, ale toto som nezazila..este aj po obede ked som si lahla na rovne, to iste izba sa so mnou tocila a ked som si lahla na vyssie, tak ustupilo..no a teraz si zas namyslam a som napata..TATI ja tiez sama v noci nebudem, radsej idem s malym do rodicov, ak priatel neni doma..

tati

ahoj tobi,mozno si len vycerpana z choroby a preto sa s tebou vsetko kruti.bola si na cerstvom vzduchu?je ked som chora a lezim v posteli,tak sa so mnou tiez vsetko toci

tati

ja tiez nemam problem cez den,ale v noci,ked viem,ze som sama,tak nezaspim.ja to mam od malicka,takze sa s tym uz ani netrapim a radsej si vzdy niekoho najdem,kto so mnou na noc zostane;-)

tobi

AHOJTE, dufam,ze sa mate lepsie ako ja..to nechapem, co mi dnes bolo..rano som otvorila oci a cela izba sa so mnou tocila, a ked som sa posadila, mxslela som,ze odpadnem, take zavraty som mala a cely den som slaba..UZ som s toho nevozna a namyslam si,ze co mi zase je...a k tomu mam bolesti hrdla a kasel..poradte mi, cim to mohlo byt..zase sa citim hrozne..

tati

monik9,aj ty sa bojis sama doma?ja vzdy musim mat niekoho zabezpeceneho,inak by som osedivela.tiez mam pocit,ze v cinziaku sa to da zvladnut,ale na dome so vsetkymi tymi zvlastnymi zvukmi:-)

monik9

pri liecbe AD-ckami nie je vhodne jest potraviny bohate na vlakninu.Ta sa totizto nevstrebava,naopak sa viaze na zlozky lieku a brzdi jeho ucinnost.Podobne posobi chitin ktory sa nachadza v liekoch na chudnutie.Liecive latky neprenikaju do organizmu ale su z neho vylucovane s vlakninou alebo chitinom.Pri liecbe AD-ckami zabudnite na celozrnne pecivo a lieky na podporu chudnutia.