Úzkosť

tobi

ahojte koceny, tak ja som dnes bola u novej psychiatricky..divila sa,ze predosli lekar mi nic nevisvetlil..ze som sa tu od Vas dozvedela co mi je vlastne je..tak mam PP A uzkost, zmenila mi lieky tak od zajtra zacinam brat CIPRALEX a frontin nadalej..a budem k nej chodit na autogenny trening..brali ste alebo uzivate niekto CIPRALEX?

zuzana12345

Adka práve na tom pracujem,len som si odskočila na počítač,že čo je nové.Aj ja si idem uvariť medovku len nie s medom,lebo ten ja nemusím.Synko ma nechce pustiť na počítač asi "dostane"aj keď je o hlavu vyšší.Tak ja zas idem pracovať

adka2001

Zuzanka ja som mala raz tlak 150/100 to som bola v 8 mes. tehotenstva a som myslela ze zosaliem to sa ten pocit neda opisat a moja mama ked ma vysoky tlak tak strpne.Takze viem ako sa citis.teraz som chvala bohu sama doma chlapov som vyhnala na nakup lebo momentalne som pred menzesom a mne je teraz vsetko .Vcera som si vecer uvarila harmancekovy caj s medom vraj ukludni ja by som asi musela vypit za kybel.Uz si vymalovala?

katka30

Ahojte vsetci.....asi tyzden som tu nebola, zaneprazdnena v praci a aj doma, konecne ze je piatok. Ako sa vsetci mate? Ja som asi blazon, ale asi mam aj schizofreniu. Zacala som mat problemy s koncentraciu, prestala som logicky uvazovat a v mojej praci je to velmi dolezite, nemam super myslienky ako kedysi, nemam vlastne nazory v praci, boze co to je? je to ta schizofrenia?

tatiana26

Hm, alebo tam zavolám a spýtam sa, či môžem doviesť aj rozmaznaného krpca a uvidíme...ale to neviem či to bude možné, on tam spraví takýýý cirkus, že nás vyhodia :D

tatiana26

Monika ja tiež periem v práčke :) Ja už nemám problém spať sama, je to v pohode, už ma to vôbec nedesí. Keď mi je ok, tak nie je problém...keď sa cítim tak všelijako, tak ešte to radšej vykrývam spoločnosťou, ale naučím sa aj to:) Pozerám havinkov v útulku, jeden sa mi páči, ale neviem, či si ho mám ísť zobrať, takto hŕŕ, nemám to premyslené ešte celkom...keby sa znášal s týmto mojim rozmaznaným krpcom, ktorého mám u našich, tak to by bolo super, tým pádom by som neváhala, len ako to vopred zistiť...

zuzana12345

Ahojko Aďuska je mi lepšie a som rada,dúfam že aj ty si ako tak v pohode.Jediné čo neznášam sú mačky.Neublížim im ale ich nemusím.Naši susedia majú jednú mačku a tá je ako pes.Ráno ju vypustia a keď ide niekto do vchodu tak už čaká pred dverami a vlezie dnu a keď si náhodou na chvíľu necháš otvorené vchodové dvere tak ju nájdeš aj v posteli.Už bola na návšteve asi u všetkých.Nasyp tým mačkám pod chvost štiplavú papriku,uvidíš viac neprídu.

adka2001

Zuzi no uz vidiet ze ti je lepsie a mna uz slahne ta moja suseda chovatelka ma asi 20 maciek ,no a este okrem toho kopec vseliakych zivocichov .A teraz co som bola vonku skoro ma slahlo oni ti chodia sr..t do nasho pieskoviska .Raz na nu poslem lamparen nech vidia vsetci v com zije.No klud Adri !!!