Úzkosť

Kolinia

fida, v tom pripade zmen okamzite obvodneho! tak isto som zmenila ja zubara, ty si mozes vybrat ku komu budes chodit!

fida

môj obvodný ma na to nepošle...on je protivnýýýýý,,,,on stále tvrdí, že všetko robí chrbtica..ale tak to nieje

Kolinia

fida, skus sa nato popytat u obvodnej, ja som si o tom uz aj na nete precitala co to, vlastne len daky pristroj dostanes a ono ti to cely den aj noc zaznamenava a ty robis cinnosti take, ktore aj obvykle...ja som si myslela, ze ide o to, ze musis s tym lezat v nemocnici, ale nie, predpokladam, ze z toho by ani nic nezistili, ze by to bolo skreslene...ale tak uvidis, skus sa nato spytat...ale medzitym pojdem k psychiatrovi, ved toto nie je mozne...

Kolinia

fida, mna napriklad endokrinologicka poslala tiez na kardiologiu, vraj dake 24 hodinove EKG, takze to moze mat spojitost tiez so srdcom, takze zajtra idem k obvodnej a prediskutujem to a poviem jej, nech ma posle kam len chce, lebo ja takto zit nemozem, mam pred sebou bakalarske skusky a skusky normalne a pisanie prace a nemozem sa nato vobec sustredit...ved to je fakt desive...totizto tento rok som prezila v neskutocnom strese az na par vynimiek...takze to na mna dolahlo az teraz, ked je setko ok...tak ja fakt neviem, ale nici ma to, ty si nebola na tom 24 hod EKG?? lebo na klasickom mi nezistili nic...a ja mam skor nizky tlak, vysoky praveze vobec!

fida

Kolinia ahoj..ja som an tom rovnako,,ani mne nikdy nič nebolo, potom som sa vydala...a po štyroch rokoch mi začalo byť často zle, mala som pocity, že každú chvíľu odpadnem, zalievala ma horúčava, neskutočne ma bolela hlava...,,,,a hlavne ja osobne mám problémy s tým, že ma často bolí pri srdci a pichá a aj páli na hrudi...,,ako aj dnes(aj keď to tu niekto spomínal, že to tu často píšem..a čo,,každý máme nejaký problém,a nejaké príznaky.....tak myslím, že sme tu nato, aby sme si navzájom pomáhali, poradili sa a nie urážali sa navzájom)
nakoniec som odišla aj od manžela, pretože som si myslela, že som nejak chorá, nakoniec som navštívila psychiatričku....rok som sa vyhýbala liekom, brala som akurát FRONTIN, ten beriem aj teraz-ale akosi mi už nezaberá, bola som taká zúfala z tých príznakov a bolesti-psychiatrička mi povedala, že trpím depresívno-úzkostnou poruchou,,, teraz som pristúpila aj na AD-čka, myslela som, že mi bude po nich fajn, ale ako som tu dnes písala, není mi práve najlepšie,,,už asi 3-týždne mi je zle,,,dnes ešte to pálenie na hrudi,,,,tak neviem, AD-čka beriem už vyše dvoch mesiacov
Kolonia, takže som na tom rovnako ako ty, tiež si stále myslím, že mi niečo je, chcem nato nemyslieť ale nejde to, veď keď je človeku každý deň blbo, ešte k tomu tie bolesti na srdci....-tak čo si mám potom myslieť, možno sa tu opakujem, ale to asi každý,,každý ma iné problémy, a iné prejavy svojej choroby
myslím Kolonia, že aj tvoje problémy budú psychického pôvodu....skús navštíviť odborníčku
inak ja mám aj tlak občas vyšší....a havne, keď mám niekam ísť, taktiež sa bojím toho, že mi príde v meste..alebo v obchode zle...ach...kiež by sme všetci boli zdravunkíííííí
ja mám aj prolaps mitrál.chlopne..ale písalo mi tu veľa ľudí,,,že majú to isté..ale potom si myslím, že tie bolesti mám skutočne od srdca a nie z psychiky:-((((
prajem všetkým krásny večer...a ty sa Kolonia ozvi, ako si dopadla, ak navštíviš odborníka

sunnie

Tani tak vselijak sa mam, niekedy su dni uplne v pohode a niekedy na nevydrzanie, v globale to ale zatial celkom zvladam, musim. akurat som strasne unavena z prace a mam stale stresy :( snazim sa si to tak nepripustat ale niekedy sa neda.

Kolinia

Dobry den, neviem, ci som tu spravne, ale mam taky problem, je to uz asi dva mesiace a mam pocit, ze sa to zhorsuje...neviem, ci sa to tyka uzkosti, tak sa chcem popytat, ci tieto priznaky mozu suvisiet, asi budem musiet navstivit psychiatra, ale tak co uz, mamina mala podobne problemy, predpisali jej lexaurin, ale uz berie len obcas a male davky...
moj prvy stav bol taky, ze mi zacalo bit srdce moc a bolo mi na odpadnutie a mala som strach, ze sa mi daco stane...dala mi lexaurin, doktorka povedala, ze spravila dobre, bola totiz aj u mna vten den, tak som sa bala....no a bola som so stitnou zlazou, ta je ok, tak teraz neviem co a ako, stale mam pocit, ze mi dojde zle, hlavne, ked vstanem a nemam nic na praci, ze nikam nejdem a tak, ale je to obcas aj ked sa prechadzam po meste alebo po obchodoch, proste dojde to na mna, mam pocit, ze odpadnem, sa mi zatoci hlava, obcas nedavam vobec pozor, ked sa s niekym rozpravam, myslim nato, kedy to zas pride a co mi je...lepsie je mi na vecer, mam pocit, ze aj na svetlo zle reagujem a obcas ma pobolieva hlava...ale je to dost hrozne, hlavne, ked neviem, co mi je, rada by som sa toho konecne zbavila...pomooooc !!!! je tu dakto, kto by mi poradil??? inak bojim sa, ze je to daco vazne, daka rakovina, ja mam totiz strach zo vsetkych chorob...nikdy mi nic nebyvalo da sa povedat...prosim, dajte mi vediet..dakujem.