Úzkosť

tatiana26

JANKA ten strach zo samoty poznám...už ho našťastie nemám...odkedy som sa naučila nielen byť sama, ale aj žiť sama, tak som na seba taká hrdá, že tá hrdosť prevyšuje nad akýmkoľvek strachom. Mám mobily, susedov, ale zväčša na nič také ani nemyslím. Proste viem, že to zvládnem a bodka.

U kineziológa som ja bola, ale teda môžem zodpovedne povedať, že to bolo k ničomu...možno ma to trochu pohlo k rozchodu s frajerom, ale určite to nebol hlavný faktor a určite sa tým neudiali veľké veci, že moce svaly niekomu odpovedali...

jankacik

ahojky

tak dnes te sa rozpisali ako sa vravi bolo ticho pred burkou ...

misiak ahoj ano mala som tieto myslienky a volaju sa obsesie ,nutkave myslienky,ktore chces zahnat a nejde to ,a po case sa stratia a napadnu ta ine blbosti.ja som mala tiez to ze niekomu ublizim ,pootm sa mi zdalo nenormalne ze je mesiac a slnko isla som sa z toho zblaznit,je to dost neprijemne niekto vraj ma take stavy ze ich napadne myslienka co ked budu kopat tehotne do bruska ,alebo ze su v dave ludi a maju chit vykriknut,to vsekto je obsesia,a vrajs a to niekdy nic z toho nestane ,treba si vraj len povedat zeje to obsesia a nebojovat s tou myslienkou ona sa strati sama.
ale su dost neprijemne to mozem ptrvdit z vlastnej skusenosti

inak skusali st eniekto kineziologov??
ludia ktory vedia odblokovat rozne traumy z dectva na tkore sa potom nabalu ju dalsie a tak dalej ,mate s tym niekto skusenosti?.
a dalej som pocula o nejakom neurologovi v rimavskej sobote vraj okrem lekarstva ma aj nejake schopnosti a vraj lieco aj uszkost poculi ste niekto o nom??

drzte sa vsetvi vidim ,zeje teraz to tazsie obdobie,ja mam strasny strach ostat sama,a to som uz 25 rocna koza ,stale musim mat nejaku spolocnost lebo inak uplne mam strach

misiak

Caute.ako sa mavate všetci?ja aj celkom ok ale mavam zvláštne myšlienky.
Má niekto s takými skúsenosti? Keď už som úplne v pohode tak má začnú po týždni napadat strašne veci.ako keby mi chýbalo trápenie. Začnú ma napadat veci že zavrazdim manželku a potom sa roztrasiem.nechapem.mám hrozne predstavy ze čo ak to urobím.bojom sa toho.už som prešiel všetkým ale prečo takéto zvláštne myšlienky? Potom mi je na vracanie a najradšej by som niekam utiekol.
Ale radšej by som ublizil sebe ako niekomu druhému. To viem.

tatiana26

No kurník, tak máme viacerí celkom blbé dni...ja som si dala neurol pred hodinou, teda tú polovicu 25-tky, ale už to na mňa nejako nereaguje...tak len vydržať :)

SUNNIE drž sa, v koľkom si mesiaci?

sunnie

soplim hrdlo ma boli to asi kvoli hnusnemu pocasiu som tak ochorela a mam do toho aj tie uzkosti a depresie, takze vlastne vsetko dokopy :(

tatiana26

No ja som bola SUNNIe minulý rok na dovolenke v týchto svinských stavoch a bolo to neskutočné utrpenie, aj pre mňa, aj pre ostatných...takže mne tá dovolenka nefunguje takým spôsobom, že sa mi zlepší...bodaj by...ach jo

tatiana26

TATI moja, teším sa, že ti je dobre... aj keď sa veľmi tomu čudujem, že čo môže jedna homeopatička dokázať...teda ak to bola ona. Tá moja je pri mne akási bezradná a keď jej rozprávam o derealizácii a popisujem tie pocity, tak ona to nazve, že bludy... No neviem ja fakt... Momentálne som v práci a zaspávam tu, fakt vážne by som zaspala na stole. Normálne mám pocit, že sa z toho všetkého už zbláznim.

Hm s tou dovolenkou...ja normálne premýšľam, že zruším aj tie Benátky a pošlem tak len segru s frajerom...mám vážne obavy ako to tam celé budem kaziť a ako mi bude zle...no ja viem, krava som, lebo negatívne myslím už dopredu..ale tieto dni sú zabijácke...fakt som neverila, že sa mi to ešte vráti...som si myslela, že ak nič iné, tak aspoň tie blbé antidepresíva to udržia v rovine, ktorá mi umožní fungovať aspoň v práci. Ale mýlila som sa...tak skúšame teraz Ixel, ale povedala by som, že aj psychiatrička je nejaká bezradná, kurník...

Inak ZUZKA ja si tiež myslím, že PP som sa naučila zvládať a už nemávam ataky, ani paniky, len táto úzkosť mi proste ostala...respektívne sa vracia...presne takéto stavy som mávala pred asi 6 rokmi, čo mám teraz...musím zase nájsť spôsob ako sa s tým popasovať a naučiť sa nové veci, poskúšať, uf... lenže keď sa mi ani pohnúť nechce :)

Čo sa týka tej práce, tak ja ju nemôžem odmietnuť, lebo by som ostala bez roboty a to si s vlastným bytom a úverom dovoliť veru určite nemôžem. to je asi to, čo ma desí - nemožnosť voľby. Čo sa týka spolubývajúceho, tak to sa tak skoro nezmení...priateľa síce mám a fakt skvelého, ale sme spolu len cez víkendy, bo je z iného mesta, kde má svoj byt, prácu, rodinu, všetko. A ja mám všetko tu, takže je to trochu patová situácia, ale zatiaľ to ani neriešime.

Dcére havina určite kúp, mať doma niečo také milé, živé je úplne skvelá vec, mne môj wiluško hrozne veľa dáva, už si neviem život bez neho ani predstaviť ... ani nechcem... :)

Bože baby, ja si tu tak sedím sama v kancli, pozerám sa okolo seba na svet, ktorý nie je skutočný, pripadám si ako vo sne, zavierajú sa mi oči a keď príde niekto a prehovorí na mňa, tak sa čudujem, že prečo na mňa hovorí a zároveň jedujem, že ona je skutočná a očakáva, že ja jej odpoviem, hoci mne sa zdá neskutočná...poznáte to? Ty kokos, to je stav...popri tom sam i samozrejme točí hlava a mám pocit na omdletie

sunnie

myslim ze kazdemu dovolenka len prospeje. vzdy predtym sa sice bojim aby som ju nestravila v depresiach na izbe, ale nikdy sa mi to nestalo, prave naopak, stav sa mi vzdy zlepsil a nic mi tam nebolo. takze sup na dovolenku kto mozete, pridete na ine myslienky.

sunnie

presne viem ako sa citite, ja idem tiez od uzkosti k depresii, nic ma nebavi a nemam energiu, citim sa uplne nemozna. som teraz navyse PN a nikam nemozem normalne ist, tak duplovane mi je otupno :(
plny uväzok by som asi tiez nebrala, ale nemas pravdepodobne inu moznost. ale clovek vzdy zvladne viac ako mysli. a pokial nebudes byvat v praci vyslovene do vecera aj psik si zvykne. ja som tiez mala na zaciatku traumu ze bude nas chudak pes cele dni sam a vycitky svedomia kvoli tomu, ale aspon sa ma u nas kto pri nom prestriedat tak to je ine.