Úzkosť

00000000001

tatiana26
tak to ti držím prsty aby ti to alternatívnou cestou vyšlo.
Niekedy človek nie je na tom až tak zle aby potreboval AD a zas naopak niekedy sú nevyhnutné a nedá sa bez nich žiť.

tatiana26

Ahoj Tati, áno, viem o tom, že AD-čká im to komplikujú...vraj je to dlhšia a ťažšia cesta potom...čo už... Antiku som ja vyšmarila už asi pred dvoma rokmi a nikdy viac tie umelé hormóny brať nie som ochotná

tati

ahojte!tani,drzim palce pri liecbe alternativnymi metodami;-)neviem ci ti to homeopaticka povedala,ale ta moja bola velmi rada,ze som so ziadnymi antidepresivami nezacala,lebo sa im to potom tazsie lieci prirodnou cestou a takisto mi odporucila prestat s antikoncepcnymi tabletkami.

tatiana26

Ahojky babule, no tak pridávam sa do klubu, tiež nič moc, ale rozhodla som sa neísť cestou psychiatrie a antidepresív...takčitak mi nepomáhajú, takže skúsime iné cesty. Doteraz som mala pocit, že bez AD to nepôjde, teraz som naopak dospela do štádia, že to chcem skúšať alternatívnymi vecami...lebo AD neriešia ani akútne stavy u mňa...dievčatá držte sa a skúšajte, čo sa dá, raz to musíme poraziť :)

Inari

ahojte
silvinciatko ja som na tom presne ako ty. roztrzita, pomotana, tlaky v hlave, tuhy krk, zlaknem sa kazdej cudnej myslienky a nejasne vidim..ale nastastie len pol dna, kym som v robote, doma to zo mna spadne
inak zvladam zvladam, ziadne lieky :)len magneb6

kadgam

Dakujem vam za slova, ktore som si precitala na tejto stranke. Prave som uvazovala, ci si mam pytat nejake lieky na moje uzkostne stavy a momentalne vypate situacie. Zle ich v poslednej dobe zvladam, uz prilis rychlo reagujem. Asi este pockam.... Pojdem radsej cestou stretavania sa s ludmi, knihami a vykopem sa vecer na bicykel alebo prechadzku. Rada som sa s vami zoznamila...

silvinciatko

Ahojte :)
Mne je teaz zle uz od minuleho tyzdna..
obcas sa chvejem...toci sa mi hlava a som taka nejaka neista a domotana...
a najhorsie na tom vsetkom je, ze zle vidim...uz tyzden...ako cez hmlu tak trochu...a hlavne ked pozetram na monitor alebo nieco citam, bezne ked sa pozeram okolo seba, tak so tak nevnimam...

adka000

AHOJTE NO JA SOM SA MINULE CHVALILA ZE MI JE UZ LEPSIE ALE NEMALA SOM TO PREKRICAT.TERAZ MI JE NA FIGU .VCERA SME POCHOVALI MOJU BABICKU A ODVTEDY JE TO SO MNOU O NICOM.CHVEJEM SA JE MI NA ODPADNUTIE A TAKU ZALUDOCNU NERVOZITU CO TERAZ MAM!!! DOKTOR POVIE VYHYBAJTE SA STRESOVYM SITUACIAM ,ALE CELY ZIVOT JE JEDEN STRES TAK JA UZ NEVIEM A TO TEPLO MI TIEZ HROZNE VADI ,MNE UZ TERAZ ASI VADI VSETKO.

tatiana26

TOBI čo by som ja dala za dva mesiace, kedy mi je super...? Ber to tak... proste sa ti horšie dýcha, nič sa nedeje, nepozastavuj sa nad tým, skús to brať tak ako to ide...nedávaj tej mrche priestor v svojich myšlienkach, lebo bude silnieť...naďalej sa správaj tak ako posledné dva mesiace.

ZUZKA no asi áno, asi to u mňa bude trvať dosť dlho, ale už som sa rozhodla neísť cestou antidepresív...chcem odstrániť skutočnú príčinu, nielen zatláčať príznaky, to je pre mňa málo...a mne málo nestačí :) (čo je možno tiež jeden z mojich problémov). Odvčera som teda na plný úväzok, budík mávam na 5:45, ale nie je to také tragické ako to vyzeralo. Len som unavená neskutočne...v práci by som aj na stole zaspala...vraj je to tak, že ak sa podarí nájsť a liečiť príčinu, tak únava odchádza medzi prvými príznakmi...do týždňa by mala vymiznúť...to mi homeopatička povedala

ZUZKA ty ako so scarlet? :)

tati

ahoj tobi,neboj sa,ved si to uz tolkokrat zvladla,tak to zvladnes aj teraz!neplas sa zbytocne ci to prepukne alebo nie,povedz si radsej,ze nech sa stane cokolvek,zase to raz odide a bude dobre.ja som mala ten isty pocit,lebo uz mi je dlho dobre a podvedome ako keby som ocakavala kedy to pride a stresovala sa tym.a je to uplne zbytocne.tym,ze dopredu rozmyslame nad tym ako nam bude zase zle si aj tak vobec nepomozeme:-)tobi,je vsetko v poriadku s priatelom?