Úzkosť

kvetuskaa7

monza,pomahaju aj bylinne cajeja ich pijem kazducky den.Mala som problem u gynekologa,ani som si neuvedomila,ze pijem tie caje a ked som isla k nemu na kontrolu,bol prekvapeny samozrejme milo,ze nemam to,co som mala.Spytal sa ma,ci som bola u ineho lekara,povedala som mu pravdu ze nie,tak ho neviem odkial napadlo,sa ma spytal ci pijem bylinny caj a ja ze ano.Vela pomahaju aj cajiky...

marcelina78

Len sa nedaj Monza, skusaj, mnohym ludom liecitelia a vseliake preparaty nepomohli az lieky, niekomu naopak roky nepomahali lieky, lekari az alternativa, kazdy clovek je uplne iny, jedinecny, aj ked symptomy mame pri tychto diagnozach podobne :D

monza

Ahoj Kvetuska, ja viem, máš pravdu, na úzkosť to možno nebude pomáhať, ale predsa le spravím niečo pre organizmus. Skúšam čo sa len dá.

kvetuskaa7

ahoj monza,ako som citala tvoje prispevky o liecitelovi,to si si len namyslala co hovoril.Ziaden liecitel este nevymyslel na uzkost liek.Tak ako jasnovidec,liecitel,su len úžerníci aj ked si to prave Ty mala zadarmo.

monza

Ahoj Marcelina, bola som u tej neurologičky a predpísala mi AD Sertralin Actavis + torecan na žalúdočnú nevoľnosť na začiatku liečby. Už teraz sa bojím nežiadúcich účinkov.Hovorila som jej, že som začala s detoxikáciou, povedala, že je to najlepšie čo som spraviť. Teraz ma zas bolí hlava z detoxu. Povela mi, že keď je telo zanesené, a je prekyslený organizmus tiež môžu byť prejavy úzkosti a depresie. A ten liečiteľ mi povedal, že nemám dobré PH. Ja tomu až tak nerozumiem. Ahoj

Maros75

Nikdy nedovolím, aby ma zachvátila úzkosť. Musel som bojovať, aby som sa uživil už odmalička, ale nech bola situácia akákoľvek ťažká, vždy som zostal šťastný,“ hovorí bývalá hviezda posilňovní.
www.webnoviny.sk

monza

bolo by dobré, keby to takto jednoducho fungovalo po týždni. Ale iste to treba brať dlhšiu dobu, aby telo začalo správne pracovať. Ale snažím sa tomu veriť, a to je už správna cesta :)

marcelina78

skus pockat tyzden s liekmi od lekarky, pokial by si sa ozaj zacala citit lepsie po tom preparate, nebudes uz lieky ani potrebovat a ked uz hned takto na zaciatku si pocitila zlepsenie, tak si uz hadam na spravnej ceste :D ach, keby uz vymysleli nieco, nejaky sirupcek nechemicky, co by ozaj zabral kazdemu a nemusel by trpet uz takto:D

monza

áno, riadne som si videla zloženie krvi.Naše telo je poriadne zanášané chémiou, É-čkami... to všetko robí šarapatu v tele, a z toho sú tieto rôzne choroby. Preto treba telo čistiť. Uvidím, ale zajtra idem na kontrolu neurologičke, iste mi dá AD. Možno ich nezačnem hneď brať.

marcelina78

Monza, to je sila teda, normalne liecitel ti vzal krv a tam to videl?? Precitala som si o tom na facebooku, je to zaujimave, aj ja som brala omega 3,6,9 od Jamiesonu a nejak som necitila rozdiely, hoc to vsade odporucaju...Pride mi to ako ta stava Nonivita, co som o tom citala na nete, ale parada, ze nepotrebujes Neurol..Mne je dnes mizerne, cele doobedie som doslova pretrpela neschopna cosi robit a mysliet, fuj, uz toho mam plne zuby tejto choroby, ci ako to nazvat. Teda mesiac to mas uzivat a potom nejaka kontrola u neho, ci uvidis, ako sa budes citit? Drzim palce, informuj, som zvedava, ja som si objednala aminokysleiny normalne pre sportovncov, jeden chalan mi pisal, ze o par dni mu to zacalo zaberat a pridal troska sportu, uvidim, ved toto uz neni zivot, ked je cloveku takto zle..