Úzkosť

jujula

ahoj 43! :) dufam, ze si ta s niekym nemylim, ale myslim, ze nie. ty si ma mozno nepamatas, ale ja teba ano :) stretli sme sa pred par rokmi (mozno aj 2, 3 roky dozadu) v jednej teme podobnej tejto, len vtedy som bola este ako neregistrovany pripisovatel a prave teba si pamatam. som velmi rada, ze ta tu opat vidim, castokrat som si na teba spomenula. ako sa mas?

43

ahojte,chcela by som sa spytat, či je tu niekto ,kto uživa lieky na tlak a sučasne aj AD?
ak ano,chcel aby som len vediet ako to zanšate či s avam neznižil velmi tlak--

marcelina78

silviap a pri liekoch si teraz v poriadku? Zlepsilo sa to? Mozno keby si brala len minimalnu davku, ze by to nemuselo mat vplyv, skus sa spytat svojej lekarky, pripadne oddelenie klinickej farmakologie v Blave, zavolaj si tam, povedz im co beries v akom mnozstve, tam ti poradia najlepsie, ja som tam bola tiez, lebo som na zac. tehu pobrala lieky na zapal bedroveho klbu co je pruser, nevedela som este, ze som tehotna, bola som aj v tej Blave, poslala ma tam gynekolog, tam ma upokojili a vsetko dopadlo dobre...

marcelina78

silviap, pise sa, ze niektore druhy antidepresiv sa mozu brat aj v tehotenstve, ja tomu ale neverim vobec, nesla by som do toho, skus nejaku medicinu alternativnu , liecitela , urcite cosi zaberie. ja som sa pre 6 rokmi pol roka liecila liekmi na panicku a uzkostnu poruchu, vysadila som lieky a o 3/4 roka otehotnela, poviem ti, jeden mesiac takmer mi bolo strasne zle, myslela som , ze asi mam schizofreniu, taky pocit strasny odpojenia od sveta a smutok, potom som sa dozvedela , ze som tehotna, tak som si povedala, ze su to len hormony, na zaciatku tento pocit nerealna pocituje vela zien, aj psychicky odolnych a tehotenske hormony vraj posobia na zenu depresivne, ale ja som prezila az na tieto 3 tyzdne to tehotenstvo v pohode a ku koncu som bola plna energie, co ma vsetci obdivovali..takze nevymyslaj s liekmi v tehotenstve radsej, ja by som chcela tiez druhe dieta, aby nebol medzi nimi velky rozdiel, zial prepadli ma pred par mesiacmi uzkosti a depresie a nezvladla by som to teraz, mam co robit s jednym dietatatom, aby som to zvladla...lieky zatial neberiem..

silviap

hm, mňa si nikto ani nevšimol, čo som sa pýtala...:-(
už je to tu tuším debatný krúžok starých známych a nie poradňa.

monza

Ahoj, Marcelina, teraz už mi je lepšie, prvé tri dni mi bolo nevoľno od žalúdka, tras, a zrazu prišiel deň, keď mi bolo aj veľmi dobre, a popri tom teraz mám dosť stresové obdobie-uzávierky učtovníctiev...

marcelina78

super Monza , to som rada, takze je lepsie ako pred ich nasadenim? Ja mam posledne dni hrozne, uz musim davat xanax denne aj 2 x , z toho vsetkeho trapenia este aj riadnu virozu som dostala, uz som chcela ist aj ja si dat cosi predpisat, asi to sama nezvladnem, proste som v stave, ze uz neverim , ze mi moze cosi pomoct a vykopnut ma z tohto bludneho kruhu, zda sa mi, ze uz to trva vecnost...

monza

Ahojte, začala som užívať AD Sertralin 8. deň, už cítim, že začínajú zaberať, celkom sa dobre cítim, nemám už závraty, aj dýchanie mám ľahšie. Dúfam, že bude ešte lepšie.