Strašenie na internáte.

Príspevok v téme: Strašenie na internáte.
beller

Uz vela rokov na jednom internate kde momentalne byvam strasi. A strasilo uz vela rokov predtym. Zretelne pocut kroky z prazdnych izieb, predmety samovolne miznú/premiestnuju sa a padajú na zem fyzikalne nezmyselnym sposobom - akoby ich nieco skôr postrčilo ako zhodilo, dopadaju tak dva metre miesta nez boli uložené. Niekedy je celkom zretelny aj sepot, slova sa vsak nedaju rozlustit lebo sa v polovici akoby zlomia. na izbach uz tiez padali obrazy, rozbijali sa zrkadla, vodovodné kohutiky sa otačali samovolne. Vacsina z izieb ma osobitny druh strasenia ( niekde su to kroky, inde padajuce predmety). Vsade je citit velmi neprijemna energia a clovek sa tu celkovo zle citi. Ludia kvoli tomu odchadzali takmer mesacne.
Internát sa vysväcoval kazdy rok, niekedy viac krat do roka ale vsetko to pokracuje.Je to ozaj neprijemne miesto na zivot. Preto sa pytam co mame robit my, co nemame inu moznost len tu zostat ?

Maoam

alenka: jasne, ze som sa bala uz velakrat, to dievca za mnou chodilo dlho, par mesiacov, jedneho krasneho dna som sa odvazila opytat sa jej CO chce

a potom som ju videla ako utopenu, ona ma vyslovene chodi otravovat, chystam sa zajst za knazom, nech za nu odsluzi omsu, ako za zomrelu, podla mna ona nejak umrela nahle, nasilne, neviem...nieco sa jej muselo stat

snad potom odide, aj dnes je tu..stale ju citim

Yong

maom : tak ale vies ako som to myslel; ale niekedy cítim pri sebe energiu takú , ako láska ktorá zomrela , je to také iné ako normálne , avšak vsetci moji bývalí žijú

alenka_maxova

maoam, budem urcite :) Stalo to namahu najst ho, uz ho len tak nepustim :) Inak, ty si sa nikdy nebala veci, ktore si citila? Alebo ked si videla to dievca (ktore sa udajne utopilo)...Nebala si sa jej? Ja som o tychto veciach len pocula, ale vraj ti ludia sa zjavuju dost skaredo..su bud dokaliceni, skrvaveni...

Maoam

tito ludia sa tomu nevenuju, oni to maju v sebe, od malicka a aj s tym zomru

oni sa to nikde neucia

to je nieco uplne ine, ako ked niekto vedome studuje kadeco a zaujima sa o nieco, snazi sa vidiet, citit a nejde mu to...

tito ludia sa to ucit nemusia, lebo to uz davno vedia, 'sami od seba'

Yong

PRE VŠETKÝCH : alenka , je aj možné , že tvoj muž vidi astrálne alebo iné duše , pretože človek má viacero duší...je aj možné, že vidí len tvoju, to by však mohlo znamenať, že ste takto spojený ; máš veľké šťastie , že máš takého muža, prajem ti aj veľa šťastia .
Je veľa ľudí , ktorí týmto veciam neveria , avšak uveria až keď sa im to stane . Nenašiel som ešte chlapa, ktorý by sa venoval týmto veciam

alenka_maxova

maoam, dakujem :) Mozno som vcera v tej teme vystupovala dost ostro, ale mala som neskutocne zvlastny den, kazdy zo mna len cucal energiu a chcel po mne, aby som mu vysvetlovala nieco, comu ani sam ten clovek neveril...dost ma to ubijalo cely den a potom to pokracovalo aj na fore. Cize mozno som vystupovala ostro, ale apson vidis, ze som vravela len a len z vlastnej skusenosti :)

Maoam

alenka, lebo sa ho boja (podvedome), lebo ich vie citat, vie vela vycitit, vie, kedy klamu, vie, co maju v planoch a podobne

je pre nich vlastne trocha nebezpecny a tak je jasne, ze takehoto cloveka sa mnohi chcu zbavit, odstranit ho z cesty

bude sa mu to diat aj v praci

vravim, tazky zivot - iked hodnotny po mnohych strankach, kazdopadne 'nestandardny'

alenka_maxova

maoam, tak to si trafila klinec po hlavicke. Uz teraz prekaza par ludom z mojho okolia, ani nevedia povedat preco...Vraj sa k sebe nehodime, vraj je on prilis velky psycholog ludi a bla bla...No nic, keby sme sa o tom dlhsie bavili, prisli by sme zrejme na to, ze mam okolo seba ziarlive kamosky a to uz zrejme nepatri do tejto temy :) Ale dakujem za pokec

peta111

..viem, ze je to troska od veci, ale niekedy je mi zvlastne, ze sa "niekto" dalsi moze pozerat, t.j. ked som s priatelom napriklad v urcitych intimnych chvilach :) ja si to vzdy pomyslim, asi som divna :D