Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Strašenie na internáte.

Príspevok v téme: Strašenie na internáte.
beller

Uz vela rokov na jednom internate kde momentalne byvam strasi. A strasilo uz vela rokov predtym. Zretelne pocut kroky z prazdnych izieb, predmety samovolne miznú/premiestnuju sa a padajú na zem fyzikalne nezmyselnym sposobom - akoby ich nieco skôr postrčilo ako zhodilo, dopadaju tak dva metre miesta nez boli uložené. Niekedy je celkom zretelny aj sepot, slova sa vsak nedaju rozlustit lebo sa v polovici akoby zlomia. na izbach uz tiez padali obrazy, rozbijali sa zrkadla, vodovodné kohutiky sa otačali samovolne. Vacsina z izieb ma osobitny druh strasenia ( niekde su to kroky, inde padajuce predmety). Vsade je citit velmi neprijemna energia a clovek sa tu celkovo zle citi. Ludia kvoli tomu odchadzali takmer mesacne.
Internát sa vysväcoval kazdy rok, niekedy viac krat do roka ale vsetko to pokracuje.Je to ozaj neprijemne miesto na zivot. Preto sa pytam co mame robit my, co nemame inu moznost len tu zostat ?

meri.m

Tiež si myslím, že nábožentsvá majú účinné rituály na démonov, ale tu ide o nespokojné duše mŕtvych, ktoré súčasní obyvatelia internátu rušia. Všetky kultúry mali miesta zasvätené mŕtvym alebo nejakým duchom/božstvám, ktoré však neboli vhodné na bežný život a nikto by si nedovolil na nich stavať, pri masovom rozvoji miest sa to však ignorovalo.
Komunikácia je dobrý nápad, a nemyslím, že človek na to musí byť médiom, stačí sa otvoriť a precítiť, čo chcú.

Jane318

Chudáci mŕtvy, každý by na nich len exorcistov volal...
Stačí sa možno s nimi spojiť a komunikovať (no médiom sa musí človek narodiť, väčšinou a je ťažké zohnať ochotné médium, ktoré si nevypýta nehorázne prachy).
(Prepáčte, ak tu už o tom padla reč, nestíham čítať celé fórum a neviem kedy ho budem stíhať čítať - možno až zajtra - je to len moja rada, ktorá, ak som si asi všimla, tu už bola povedaná).
Hm, ale takéto veci ma veľmi zaujímajú :-)

kcharlie

skus exorcistu, alebo aspon hocijakeho knaza - bude urcite vediet poradit :) No a co pomoze minimalne su modlitby a svatena voda, idealne posvateny krizik do izby, popytaj sa knaza v kostole, urcite ta neodmietne, ved na to je tam, on bude vediet najlepsie.

muchacc

Yong:
tieto veci, ohladne magie (alebo to volaj aj inak) su velmi zradne, lebo cloveku to nuti pocit, ze je specialny, ze svojou silou dokaze robit veci, ze on je bohom.
Kto mecom bojuje, mecom zomiera.
Rozmyslas o astralnom cestovani, o podvedomi, o duchoch ... upriamujes pozornost na seba, sam sa snazit byt medium snazis sam so seba spravit nieco vynimocne a ani nevies, ale pycha ta pohlti. Mozno nie vonkajsia, ale zahladenost do seba - to je velmi zla vec.
Hladis ty niekedy aj na Boha, ktory vsetko okolo nas stvoril alebo hladis len na tie stvorenia, obdivujes ich, ale nedokazes pozriet dalej?

Yong

alenka je istá stránka o takýchto veciach www.3oko.sk je tam aj fórum aj postupy , aj všeličo iné, aj ja som začínal touto stránkou

alcyon

Neviete si asi predstavit aky sme mi ludkovia nedokonali a ako nas zmysly klamu. Tma, ticho a bohata fantazia= tajomne veci vystupuju na povrch. Videl som priklady salebneho vnimania. Fakt si myslite, ze na intraku strasi? Nie je nejaka banalna, primitivna odpoved? Ale duchovia zneju exkluzivnejsie, zahadne.

Maoam

hoci je dobre, ze nie si celkom ako on, potrebuje k sebe niekoho, kto ho bude drzat trocha pri zemi :-) (v dobrom zmysle slova)