Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Strašenie na internáte.

Príspevok v téme: Strašenie na internáte.
beller

Uz vela rokov na jednom internate kde momentalne byvam strasi. A strasilo uz vela rokov predtym. Zretelne pocut kroky z prazdnych izieb, predmety samovolne miznú/premiestnuju sa a padajú na zem fyzikalne nezmyselnym sposobom - akoby ich nieco skôr postrčilo ako zhodilo, dopadaju tak dva metre miesta nez boli uložené. Niekedy je celkom zretelny aj sepot, slova sa vsak nedaju rozlustit lebo sa v polovici akoby zlomia. na izbach uz tiez padali obrazy, rozbijali sa zrkadla, vodovodné kohutiky sa otačali samovolne. Vacsina z izieb ma osobitny druh strasenia ( niekde su to kroky, inde padajuce predmety). Vsade je citit velmi neprijemna energia a clovek sa tu celkovo zle citi. Ludia kvoli tomu odchadzali takmer mesacne.
Internát sa vysväcoval kazdy rok, niekedy viac krat do roka ale vsetko to pokracuje.Je to ozaj neprijemne miesto na zivot. Preto sa pytam co mame robit my, co nemame inu moznost len tu zostat ?

Maoam

Alenka, ale ked teraz viem o nom toto, co si napisala, tak uz verim tomu, co si pisala vcera v inej teme, vies v ktorej. Je to vynimka, ano. Suhlasim :-).

Maoam

Alenka, lebo je prilis citlivy, prilis vnimavy, vsetko ho viac zasiahne, ako beznych ludi. Ako dobre, tak aj zle, vsetko ovela viac preziva.
Takisto bude mnohym ludom prekazat, hoci nebudu vysvetlit dovod preco. Uz len pre jeho schopnosti.

alenka_maxova

maoam, preco by si mal davat na seba pozor? Ako, kazdy si musi davat na seba bacha, ale ty si to napisala tak, ze som sa hned zlakla :) Ja si ho velmi vazim, este som nestretla tak uprimneho, citliveho chalana, myslime si o sebe, ze sa nase duse poznaju uz starocia. Len vzdy ked som niekoho takeho poznala (teda bolo ich malinko), tak ti ludia velmi rychlo odisli z tohto sveta...Volam to, ze "su prilis dobri pre tento svet"...

Lulu2011

beller - skuste popatrat u ludi v okoli co tam bolo kedysi, alebo ci v budove nedoslo k nejakej vrazde a podobne, nemyslim si, ze je to moznym cintorinom kedysi na tom mieste, to su len povery, take veci sa skor stavaju na miestach, kde doslo k nejakym zlomovým veciam s ktorými sa dusa nevie vysporiadat a preto nevie odist do svetla

beller

Tiez uz par dni sme sa tu nikto poriadne nevyspali lebo sa tie veci zhorsili, a dalsia zaujimava vec na ktorej sme sa vela ludí zhodli a ktora sa nam tu stava permanentne - neviem ci to moze mat nejaky suvis - je tu strasne hustá tma. Dnu v izbách. Ked idem večer zhansut svetlo napríklad a chcem si potom svietiť mobilom tak je to maximalne neucinne lebo beztak nič nevidím a nedosvietim nikde, je to ozaj proste husta čierna tma.

Mozno to ozaj moze zniet niektorym bizarne ba az natolko ze to oznacia sa vymyslenu temu, ja som sem chcela napisat pre tych ktorym sa deje nieco podobne a vedeli by nam poradit nic viac.

Maoam

Lulu, nie na tie zvuky, len ked som sama, tak maju menej zabran sa na mna obratit, prisnit sa mi, ozvat sa mi a tak..aaaaaaaaaaa

Maoam

ten intrak by sa mal zavriet, zburat alebo tam dat daco ine, cojaviem sklad

toto nie je dobre, to miesto je povodne urcene na nieco ine, vy (zivi) ich tam rusite

proste tieto dve veci k sebe nejdu, bije sa to

ak mas moznost, chod byvat inam