Strašenie na internáte.

Príspevok v téme: Strašenie na internáte.
beller

Uz vela rokov na jednom internate kde momentalne byvam strasi. A strasilo uz vela rokov predtym. Zretelne pocut kroky z prazdnych izieb, predmety samovolne miznú/premiestnuju sa a padajú na zem fyzikalne nezmyselnym sposobom - akoby ich nieco skôr postrčilo ako zhodilo, dopadaju tak dva metre miesta nez boli uložené. Niekedy je celkom zretelny aj sepot, slova sa vsak nedaju rozlustit lebo sa v polovici akoby zlomia. na izbach uz tiez padali obrazy, rozbijali sa zrkadla, vodovodné kohutiky sa otačali samovolne. Vacsina z izieb ma osobitny druh strasenia ( niekde su to kroky, inde padajuce predmety). Vsade je citit velmi neprijemna energia a clovek sa tu celkovo zle citi. Ludia kvoli tomu odchadzali takmer mesacne.
Internát sa vysväcoval kazdy rok, niekedy viac krat do roka ale vsetko to pokracuje.Je to ozaj neprijemne miesto na zivot. Preto sa pytam co mame robit my, co nemame inu moznost len tu zostat ?

Lulu2011

alenka - v noci astralne cestuju vraj vsetci ludia, len su spojení takou snurou, aby sa vratili spat, mozno sa mu nieco snivalo, alebo ktovie...

beller

alenka s vedenim sa to riesilo x krat, a to nielen my sme za nimi boli. Oni su k tejto teme prilis konzervativny, mne to pride ako keby sami pred tym mali respekt pretoze o tom vedia, ale jedine co nam vybavili bolo to vysväcovanie ktore vsak ako vravim nepomohlo. Ako som spominala ono sa to tu uz viac rokov riesi , ale kedze nepoznam miestnych nemozem si byt ista ci je to ozaj tym cintorinom a ci tu nejaky vobec bol.

Tak isto mi to teraz tieto prispevky pripomenuly aky mame na izbach strasne slaby signal, niekedy takmer vobec. avsak hned po východe z budovy je signal normalny, dnu mi chytá tak maximalne jednu paličku a aj to zriedkakey ako vravim a najhorsie je ze nikdy tu nie je ani nejaké stále miesto kde ten signál je v poriadku, zakazdym sa to meni, raz mi na okne chytá niekedy v strede izby, niekedy telefonujem a som na jednom mieste a vypadne mi uplne.

Maoam

alenka, duse sa vracaju na miesta, ku ktorym su emocne naviazane (intenzivne)

ci uz pozitivne, alebo negativne, to je pravda

tvoj priatel na seba musi davat velky pozor, v zivote, celkovo, ale bude mat vela inych kvalit, ked je takyto, taki ludia su zvlastni, ale vzacni, drz sa ho :-)

vitali

xdanielax môžem sa k tebe pripojiť! Ja sa tiež ukrutnem bojím, odmalička a ide to somnou neustále. Chvalabohu som ešte nevidela ducha, a možno aj preto, lebo ked som doma v spálni (neviem z akého dôvodu sa tam bojím, inak je dom v poriadku) vždy sa modlím, aby sa mi niečo také nestalo! Už som rozmýšľala nad tým aj vážne. A tiež som dosť citlivá na tieto veci,vicítim to, nepotrebujem ducha vidieť.

Maoam

Yong, tieto veci sa niektorym ludom deju, presne tak, ako to opisujes. Tak ale ked si bol varovany, je to na nieco dobre.

alenka_maxova

maoam, viem presne o com vravis :) Ja si myslim, ze ak z tych "veci" necitis nic zle, nie je dovod sa nad tym znepokojovat. Duse sa vracaju nielen k miestam, na ktorych im bolo zle, alebo sa im tam stalo vyslovene nieco strasne, ale aj tam, kde im bolo dobre...Takze preto tu niektore duse bludia, ine si tu len tak zajdu raz za cas :) Tak to vnimam...netreba sa tym zapodievat. Ale to ty vies ;)

peta111

..ja verim v Boha, nejako to ale neprehanam...ale asi bude nieco na tom nabozenstve, ked v takychto veciach pomaha, t.j. vysvacovanie a tak...je to na zamyslenie :)

Yong

Alenka : jedine, že by si astrálne cestovala , ale to by nemal šancu vidieť tvoju dušu , takže to neviem... No ja doma cítim niekedy inú energiu najhoršie je to , že neviem kto to je a nie je to pravidelne; ked som naposledy počul šepot tak som mal aj sen, a bola tam postava , ktorá ma upozornila na jedneho chlapa, že nech mu neverím, od vtedy s ním nekomunikujem, keďže takéto veci sa mi zvykli plniť a ráno mi mama vravela , že som mal v izbe strašnú zimu , a to som mal zapnutý na silno radiátor , neveril by som , že je niečo z toho snu pravda , avšak to postava ma chytala ,sen sa odohraval v mojej posteli , ako keby to nebol sen, ale ako keby ma zobudil, ak by išlo o sen tak by boli zmenené veci v izbe, snažím si dobre pozrieť miestnosti v snoch , a keď sa ma dotkol prežíval som to a cítil som to na bruchu s pravou a na chrbte s ľavou rukou ...ráno som mal toľko vlasov na vankúši ,že som nevedel sám čo sa deje...