Potravina

xdanielax

No ved skus, a uvidis. na tvojom mieste by som sa ale vykaslala na cele obmedzovanie sacharidov.
Nehovorim, ze mas jest sladkosti a mastne veci, fastfoody a ine kaloricke a hlavne nezdrave hluposti.
Skor by si mal zacat PRAVIDELNE cvicit, co si teda asi aj zacal - aspon 4x tyzdenne a zamerat sa na to. Kludne tam zarad aj to kardio.
Jedz pravidelne, ale predpokladam ze si mlady chalan a tym padom mas rychly metabolizmus a teda aj tvoje naroky na potravu su tomu prisposobene.
Hlavne si davaj pozor aby vhodne (poriadne) jedol po treningu. V tie dni ked mas volno mozes dat tu dietu. Ja by som to skusila tak.
Podla mna ne si tucny, len spekulujes :))

reprak

Ale chcem sa zbaviť toho prebytočneho podkožneho tuku..Cvičim zatiaľ len tyždeň tak aj s tou dietou,predtym som stale cvičil len tak kedy prišlo s prestavkami menšimi..

reprak

168cm/66kg..Cvičim na vyrysovanie svalstva a po odcvičeni serii kardio trening max 30minut(stacionarny bike,stepper..)

xdanielax

urcite nie vyprazane.
bud to upec, alebo opec na panvici, ugriluj... cokolvek.
Hlavne nech sa to nekupe v oleji. Ale zase trochu mozes. Aj tuky treba. Ta uprava sa tyka aj akehokolvek ineho masa.

a co vlastne cvicis? mas problem s nadvahou, ci jak si na tom?

xdanielax

Mozes to jest, ale napr len do 15.00 alebo tak.
Ale len pokial mas dietu! Inac jedz v pohode aj vecer.
Ked drzis dietu, na olovrant si daj napr. acidko, alebo biely jogurt (ten velky), alebo cottage napr. ale nedavaj si k tomu ziadne ovs. vlocky, pecivo, ryzu ..tzn. ziadne prilohy.
A vecer tiez, ziadne prilohy (pecivo, ryza, cestoviny, zemiaky...), jedz maso, ryby, tofu, vajicka (ked jes vela vajicok, tak netreba zjest vsetky bielky vecer, kvoli tuku - ked dietujes), tuniaky, cottage syr.... plus vela vela zeleniny. Tu zeleninu jedz aj na olovrant ak jes nieco take, k comu sa hodi. Jo, a ako druhu veceru - lebo predpokladam ze budes hladny, si daj tvaroh, ten je dobry pred spanim (nizkotucny) lebo sa z neho pomaly uvolnuju bielkoviny.
Aj ovocie obsahuje sacharidy, vela - takze tiez len do tej 15. Rano a doobeda + na obed si tie sacharidy potom mozes "uzivat" :-))

reprak

Jasne no..A čo mam teda jesť? Veď skoro všetky take cerealie a podobne veci čo som si myslel že sa jedia pri diete obsahuju veľa sacharidov..Nevieš niečo poradiť? Take normalne.. :)

xdanielax

stale to obsahuje 81g sacharidov, to znamena,ze pokial chudnes - tzn. si v diete, je to potravina nevhodna na jedenie v poobednajsich hodinach.