Potravina

reprak

No praveže mne to trva asi tak cca pol hodiny..A potom ten kardio..Raňajky som mal tie cerealie či jak sa to vola asi tak za hrsť+nejake jogurtove mlieko či čo..SOm pozeral že aj žalatina je dobra(+na klby čo sa mne hodi keďže hram aj basket) tak som včera spravil a tuhne na balkone..A hej mam 17 rokov.. xD

xdanielax

No ide o to, ako vladzes, kolko ti trva cele to cvicenie atd. Idealne by ti to malo trvat tak hodinu, max.hodinu a pol. A zarad aj nejake cviky na nohy. Mozes cvicit v jeden den len jednu/dve partie..je plno vselijakych trening.planov na nete, ved popozeraj a mozno sa inspirujes.
Inac,kolko mas rokov?
Aaa ake boli dnes ranajky? :-)

reprak

No robim to tak..Ale necvičim s činkami,len kliky,resp. nohy hore na stoličku a zapieram sa o posteľ na triceps a ramena,potom brucho a bočne brušne svaly,a na zaver na hrazde na biceps..Tie ľahšie cviky po 15 opakovani a hrazdu po 5 aby som vladal všetkych 6 serii..Neviem či je to veľa už alebo dobre..A krivy som už dosť xD Mam aj skoliozu miernu..Brušne svalstvo mam viac vypracovane na pravej ako na ľavej strane,si myslim že to je tou chrbticou,ale možno aj tym že to robim zle..Budem si už davať väčší pozor..Vďaka ešte raz za pomoc. :) Krasne sny.

xdanielax

Za malo .)
viac opakovani (15), serie daj tri - 4. Pekne dychaj, cvic s rozumom - svaly su prepojene s vedomim :-)) Davaj pozor aby si vselijako nakrivo nebol a zbytocne nedvihaj tazke vahy. Radsej urob o dve opakovania viac.
No a nakolko som sa ja dnes odpalila vecer v posilke, idem uz lahnut a regenerovat - sak vies, svaly rastu pri regeneracii, ne pri cviceni, takze idem "makat".

reprak

=] Si zlata..Serie ma ten prebytočny tuk,chcem to dať preč..Inač,ešte keby si vedela poradiť lebo si nesom 100%ne isty že ako to ma byť spravne pri rysovani svalstva..Menej opakovani-viac serii alebo viac opakovani-menej serii?