Potravina

xdanielax

a je to uuuplne ze najviac viditelne? alebo sa len na to zameriavas?
mimochodom - ja som dnes bola v posilke. SUPER bolo:-)

reprak

No hej,možno to bude aj tym že mam tu krivu chrbticu..A keď cvičim brucho tak som nejak nakrivo alebo dačo..Možno to bude tým..

xdanielax

:-)
tak za prve, podla mna si este mlady, vsetko sa este len vyvija. Uvidis, ked budes mat o dva, tri roky viac ze to bude zmena..
a tu pravu stranu mas prirodzene silnejsiu, alebo je to zdravotna komplikacia.
Ja mam napr. ako pravacka tiez pravu stranu silnejsiu, aj ked to nie je az take uplne viditelne. ale ked sa zacnem pozorovat, tak to vidim :-))
mozno by si mal tu lavu stranu zatazit o trocha viac, nez pravu. Co je ale teraz asi nemozne, kedze necvicis cinkami, len vlastnou vahou a zrejme neposilujes individualne napr. najprv jednu ruku a potom druhu.
napr. ja ked ma jeden cas hnevalo, ze pravou rukou som schopna spravit napr. 10 opakovani a lavou len sedem.. (hovorim priklad) tak som potom pridala jednu seriu este zvlast na lavu.

reprak

Tak čo ja viem..Je pravda že nesom gengľavy jak poniektori,ale aj to napr. brušne svalstvo mam take krivšie(jak na obrazkoch xD) To mi sice až tak nevadi,veď keby bolo všetko rovne tak by to vyzeralo jak umele..Ale štve ma trochu to,že prava strana mojho tela je viac vyvvynuta ako ľava..No ale s tym už asi nič nespravim..Aj brucho-na pravej strane je to lepšie ako na ľavej..Ruky tiež..Nohy ani veľmi nie..Alebo aj trapezy..Na pravej strane to mam tam normalne,viem to aj napnuť a uvoľniť,zato na ľavej nič..Mam pocit že si zomňa "Boh" urobil kanadsky žartik,ale šak ja mu to raz vratim.. xD

xdanielax

no ja vlastne ani nejako velmi nechudnem.. snad nejake dve- tri kila by potesili, by sa mi lahsie behalo :-)
takze len tak skusam teraz, ze obmedzim od obeda sacharidy.. a som zvedava, co to so mnou spravi za nejake dva mesiace. zatial mi to ale narusila choroba, takze idem vlastne tento tyzden odznova. Povodne som chcela zacat od januara. Ale chce to velku davku discipliny u mna, hlavne, ked idem behat poobede a potom mam vecer strasnu chut na nejake ovocie alebo co.. :-)) takze je to aj o trenovani pevnej vole :-)

Inak ked som kedysi dietovala (aj cvicila 3x tyzdenne v posilke s trenerom), lebo som potrebovala schudnut tuk - predtym som dlho necvicila. A to som bola fakt disciplinovana a pocitala kalorie, jedla mensie porcie, ZIADNE prehresky, nic.. atd atd tak som schudla jasne :) ono je to hlavne o tom jedle. Len potom som bola dost vychudnuta, a to som nechcela, chcela som mat proporcne vyvazenejsiu postavu, tak som zacla viac cvicit, to znamelo aj inak jest, aby som nabrala nejake svaly, no a tym som pribrala nejake tie cm vsade.
ale tak vela je aj genetika, ja budem asi vzdy nespokojna so svojimi nohami, obcas aj zadkom ..to uz mam v hlave. :-)

ty si spokojny so sebou, okrem toho brucha? :-)))

reprak

No skusim zajtra dačo poskušať,aj tu zeleninu k tomu a tak..Teraz idem piecť ryby,skoro nič som nejedol dnes..

xdanielax

:-))))) nemas fantaziu? ach jaj.... to s kym sa bavim?

inac, kukal si na fb tu stranku "cesta k novemu telu" ? kazdy den tam su dobre rady a tipy. vzdy tam kuknem.
no pazitkovy ti bude asi chutit viac. mne chuti aj biely. Ale asi preto, ze ho nikdy nejem samostatne, ale so zeleninou. uuplne samostatne je tak skor bez chuti, to je pravda.
aspon sa naucis varit, tak skusaj vselico.

mimochodom neodporucam kupovat pazitkovy cottage syr z billy - clever, ani z teska - tesco. pazitkovy jedine rajo. biele su ok vsetky. Najlepsi je ale tento: www2.milkagro.sk . aspon pre mna.