Antikoncepcia Softinelle

Príspevok v téme: Antikoncepcia Softinelle
edeka

chcem sa spytat ohladom antikoncepcie softinele , dnes mi ju gynekologicka predpisala,mate niekto skusenosti? Som po porode a pred tehotenstvom som brala novynette lenze mam uz dlhe roky problemy s pletou a nic mi nezabralo.gynekologicka mi doporucila softinelle nechcem stale menit AK ale vyskusam , mate skusenosti niektora?

Sabina_Kovacsova

Dobry den, mam na predaj 2 blistre HAK Softinelle, exp 04/2022, 16€ aj s postovnym. V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte: sabiiiina.kovacsova@gmail.com

milkka

antikoncepciu nesmiete len tal ledakomu predat .chcete mat niekoho na svedomi?kazda zena musi ku ginekologicke a predpisat si. doktorka musi vediet o zdravotnom stave zeny!

Baja1111

Ahojte, mám na predaj Softinelle. Chcem otehotniet a zostalo mi jedno balenie s 3 plátami- pošlem ju na dobierku ak máte záujem niekto, na cene sa dohodneme určite ju dám lacnejšie ako som kúpila, prosím ozvite sa mi na tel.č. 0918 675 743

Henuš

Ahojte baby mam antikoncepciu Softinelle nemáte záujem kúpiť 2 plata za 17€ ? vyšlo by vás 2 normálne 22€,.... a mne ta antikoncepcia nesadla tak v prípade záujmu sms na t.č. 0949341371 alebo email. na henrieta.tibenska@zoznam.sk