Antikoncepcia Softinelle

Príspevok v téme: Antikoncepcia Softinelle
edeka

chcem sa spytat ohladom antikoncepcie softinele , dnes mi ju gynekologicka predpisala,mate niekto skusenosti? Som po porode a pred tehotenstvom som brala novynette lenze mam uz dlhe roky problemy s pletou a nic mi nezabralo.gynekologicka mi doporucila softinelle nechcem stale menit AK ale vyskusam , mate skusenosti niektora?

cucuka14

ahojte ja beriem softinelle uz vyse roka zo zaciatku som mala problemy. ked som zdvihla nieco tazsie hned som zacala krvacat a mala som velke bolesti ale lekar vravel ze je to normalne za tie prve ri mesiace sa moze stat hocico ako nevolnosti ci neustale spinenie a teraz po roku som pribrala okolo 7 kil mam od nej strasnu chut do jedla ale co sa tyka pleti tak neamam ani jeden pupacik a ked mam manstruaciu tak ma bolia prsia po bokoch co sa my predtym nikdy nestavalo. ale ono je to vsetko individualne kazdemu sedi nieco ine. evka261284 ja som softinelle zacala brat hned prvy den cyklu ako my lekar prikazal.

lienkaaa

ahojte, môžem otehotnieť keď som si dala prvú tabletku v deň menzesu ale tesne pred krvácaním? beriem ju 2 týždne, a predvčerom som mala nechránený styk.
Ďakujem

Martina.tom6

čaute, ja ju tiež užívam, problémy zatial nemám žiadne akurát čo ma od začiatku užívania duje, a o riadne :D inak žiadny závažný problém nenastal... sadla mi viac ako Artizia

alimia

Ahoj.
Ja beriem Softinelle 3. mesiac. Prvý mesiac ma boleli prsia, mala som špinenie a to som ich začala brať na 5. deň. Asi 6 krát sa mi stalo, že sa mi na pol hodinu tak zhoršilo videnie, že som nevedela nič robiť. Jeden deň, keď sa mi zhoršilo videnie, stŕpla mi polovica tváre, dostala som do polovice tela taký kŕč, že som ledva vedela dýchať. Myslela som, že mám infarkt. Ale na druhej strane som schudla prvý mesiac 3 kilá, naliali si ma prsia a čo je pre mňa úplný zázrak, prestali sa mi mastiť vlasy a to som si ich musela predtým umývať každý deň. Kvôli tomu som ich ešte vyskúšala aj 2. a 3. mesiac. Ale teraz na 3. mesiac som zbadala, že začínam mať krčové žily a praskajú mi vlásočnice, takže už si ich viac nedám predpísať.

martina.tom

čaute, moja kamarátka ju brala, berie ju už asi rok, schudla z nej asi 10 kg, krásnu pleť má tiež, ja nad ňou uvažujem takisto prečítala som už celý leták tak ju vyskúšam, predtým som mala artiziu no to bolo niečo strašné :)

akinorev79

Ahoj :) Ja som brala Softinele a asi po 3-4 mesiacoch ma zacala strasne boliet hlava (hlavne pri sporte a vecer), a neskor to bolo uz fakt neznesitelne, nepomahali mi ani ziadne lieky. Gynekolog povedal, ze to je pravdepodobne z HAK a teraz beriem Kar-hla (alebo tak nejak sa to vola) a problemy uz nemam. Je to vsak velmi individualne. :)

+

Ahoj,

ja ju beriem 4 mesiace a idem ju vysadiť. začali mi z nej puchnúť nohy, robia sa mi krčové žily, citim sa opuchnutá a nafuknutá celé, prvé 3 mesiace ma neskutočne boleli prsia a aj som špinila, pleť sa vôbec nezlepšila.
Baby, pokiaľ fakt veľmi nemusíte, neberte HAK, škodí to telu!

margotka111

Kočky..a aké má účinky na libido? Lebo ja užívam Maitalon a som z toho pomaly zúfalá :(. Žiadna chuť na sex :´(..

Nikusiq123

trubka, ty si pekna trubka, co tu spamujes? zalol si vlastny diskusiu...chcela som si precitat nazory na tuto antikoncepciu a riesis tu vlastny problem? to kde sme???a teraz k veci... ja beriem softinelle, od jula tohto roku, prvy mesiac som mala spinenie, nebol to bohvieco ale hned potom to preslo, vraj je to normalne...ak lekar povie, ze si ju mas dat 4 abo 5 den pocas menstruacie, tak vraj preto, aby nebolo spinenie, tak som to citala na ceskych forach, kde kazdy normalne poradi a nezhadzuje ostatnych naokolo... softinelle mi zatial vyhovuje, na vahe som pribrala asi 3 kila, ale to preto, ze som mala statnice, poriadne som nejedla, a teraz som sa vratila spat na vahu,...jedine, co som si vsimla je ze mam naliate prsia, niekedy bolave...akne nemam ziadne...o tejto ATK som citala, ze niektorym zenam vplyva aj na psychiku - nevedia spat, casto su rozhadzane...no, neviem co je na tom pravdy.... co sa tyka ochrany, tak kazda zena je chranena aj pocas tych 7 dni, ked sa tabletky neberu! ...... tak pekny den, dufam ze som nejak pomohla mojimi skusenostami :)