Antikoncepcia Softinelle

Príspevok v téme: Antikoncepcia Softinelle
edeka

chcem sa spytat ohladom antikoncepcie softinele , dnes mi ju gynekologicka predpisala,mate niekto skusenosti? Som po porode a pred tehotenstvom som brala novynette lenze mam uz dlhe roky problemy s pletou a nic mi nezabralo.gynekologicka mi doporucila softinelle nechcem stale menit AK ale vyskusam , mate skusenosti niektora?

trubka

menstruacia bola celych 6 mesiacov len som zobrala tabletky uplne inak tie na zciatku co sa beru som dala nakoniec a tie na konci na zaciatok .. nejako sa mi to pomiesalo... tak ako mozem byt? ked testy negativne a ani priznaky osm nemala a ani bruska nic a ani na ultrazvuku nic nieje...

trubka

testy som si robila asi desat nevyslo mi nic na uptrazvuku nic nevidel a menstruaciu som mala celych sest dno .. len teraz som zle zobrala tablteky tak ako mozem byt ???

trubka

ahojte ja beriem AK dneksa je 4 den ako oddychoveho tyzdna a ja este nemam menstuaciu. Teraz co som ich brala som nebrala tak ako som mala zaradom ale pomieslaa som nejako zle...Moze to byt preto ze ich este nemam ???Pohlavny styk som mala pred 6 mesiacmi..Mozte mi poradit mam strach preco etse nemam a je 4 den .. dakujem

cajovka1

citala som letak a tam je napisane ze ek beriem spravne antiku tak by som mala by t chcranena aj pocas tej sedem dnovej pauzy ale zatial som nedostala ani mestruaciu a jedruhy den pauzy a mam take hnusne slizke vytoky sfarbenie je bledo zlte tak teraz neviem co ako poradte

D 51

ahojte tiež uvažujem nad touto antikou,len neviem kedže fajčím zopar cigariet denne:( baby a chcem sa spytat na kolko € vyjde mesačne?dakujem

cajovka1

ahojte baby surne potrebujem radu chcem sa spitat ci antikoncepcia ma ucinok aj ked mam 7-dnovu pauzu dnes je prvy den tej pauzy antikoncepciu beriem 2-mesiac prosim povedzte mi ci je ucinok prosiiiim

Evka261284

Chcem sa tu opýtať nejaké veci ohladom antikoncepcie softinelle:Po 5 rokoch budem uzivat antiku a moja dr. mi povedala ze az na 4-5 den mojho cyklu mam zacat brat prvu tabletku........bral to niekto tak isto alebo ste to brali hned prvy den cyklu......Dakujem

julca

Edeke .. nemusis sa vobec obavat , softinelle je dobra AK je to nova molekula . nebudes sa citit zavodnena a ak mas problem s pletou aj to sa upravi. ja ju beriem skoro rok odkedy je na trhu a uz by som nemenila..brala som kedysi novynette a po troch mesiacoch som musela vysadit . tak vyskusaja daj nam tu vediet :))