Ako vypočítam plodné a neplodné dni?

bobika

neviete mi poradiť či si mám BT merať počas menštruácie alebo po menštruácie ďakujem ale je to pre mňa dôležité

magisterka

katrenka..moja nebij sa... my mame skoro vzdy sex bez kondomu a zatial sa nic nestalo..on sa stale urobi vedla mna...na zaciatku som stresovala, ze co ak predsa,ale nic.budes v poriadku.ked sa urobil vedla tak je to v pohode :P

katrenka

prosim poradte mi,mozem byt tehotna ked som mala polhlavny stik s priatelom den po menzese bez kondomu s tym ze sa spravil vonku???brala som antikoncepcne tabletky mesiac predtam a z noveho balenia som zobrala len prvu tabletku a druhu som zabudla,to je den kedy som mala sex,a zobrala som ju az o 22 hodin neskor.je velka pravdepodobnost ze som tehona ked som min mesiac mala dlzku cyklu ľš dni?to je prvykrat co beriem antikoncepcne tabletky lebo som mala velmi nepravidelny menzes.pls poradte mi.je to velmi prvadepodobne ze som tehotna???

sallome

nevie mi niekto povedat, ked som mala sex bez ochrany v 16. den cyklu (pocitam od prveho dna menstruacie), bolo to akurat v obdobi ovulacie?