Ako vypočítam plodné a neplodné dni?

DESmodka

to je jedno ci budes mat prvy alebo posledny sex... otehotniet mozes furt... ked neches byt tehotna tak sa chran...

lizzete

chcela by som sa opytat ci je nejaka vacsia pravdepodobnost ze aj ekd mi vychadza na plodne dni a mala by som sex(prvy)teda ci ej vacsia pravdepodobnost otehotniet......

PharmRamon

No jedine ak by si mala poruchu tvorby luteinizačného hormónu. Skús jednoduchý LH test. Tak zistíš či ovulácia prebieha alebo nie.

lucia 2709

Ahojte. Chcela by som sa opytat, ci sa da nemat plodne dni, pretoze ja som uz par mesiacov nepostrehla ten typicky priehladny vytok. Ale menstruaciu mam pravidelnu. Prosim vas, odpiste niekto. dakujem.

xxx3

ahojte, chcem sa spytat ci mozem otehotniet ked som zobrala prvych 7 tabletiek antikoncepcie a mala som 3 dni po kramoch ked sa do mna priatel spravil

snickers01

ahojte....chcela by som poradit...ak som mala s partnerom pohlavny styk...a vytiahol este skor ako trebalo...mozem ostat tehotna?ak mam cca 3 dni po menstruacii?dakujem za odpoved

stefka..:d

ahooj...ocula som ze neplodne dni su dva dni pred a dva dni po menstruacii..je tam nejkae riziko ze by som mohla otehotniet aj..da a vlastne otehotniet aj cez neplodne dni..??prosim napiste mi...