Ako vypočítam plodné a neplodné dni?

kiki

plodne a neplodne dni ma kazda inokedy..niektora pocas menzes niektora po menstruacii niektora pred menstruaciou.neda sa to presne urcit.da sa to priblizne urcit viacerymi sposobmi(teplota v posve,podla vtoku z posvy,...)ale nikdy nie presne

jedenastka

ovulacia byva v polovii cyklu a moznost otehot.je 48 hodin.nic sa neboj mas len dve moznosti ano a nie a myslim si ze nie si

zuzana

katya: ak to zavisi iba od toho, ze den pred tym sa spravil a neumyl is tak nie si tehotna... lebo spermie na suchu maju zivotnosti par minut... urob si test..

zuzana

majka ked budes u gynekologa, tak spytaj.. lebo vsade sa pise iba o 28 dnovom cykle..leker vie ako sa to posuva...

zuzana

sabina: no ja som tu dlho nebola, tak neviem,co by som ti na to mala napisat.. ja neviem ci aj to, ze nemas (ak si ho este nedostala) menzes aj nesuvisi z tou stitnou zlazou... ale myslim,si, ze lekara sa bat nemusis... nevim ako by som ti pomohla..ale myslim si, ze ked si v zahranici, tak tam mas aj lepsie moznosti ako mi co sa tyka lekarov.. tak to skus vyuzit ak sa da...