Hladam dobreho zubara v Bratislave

siminii

Nie každý zubár je taký, že robí veci proti tvojej vôli a neviem čo. Treba si hľadať takéto s ktorým sa vieš dohodnúť, ktorý ti poradí, ktorý ťa oboznámi s tým, čo ťa čaká, čo je potrebné v ústach robiť.

anicka89

jadina v Perle Ružinova má ambulancie, tiež som bola už párkrát u nej, keďže mi ide dať zúbky do poriadku a napraviť to, čo druhý zubár pokazil, respektíve neurobil. Najskôr som sa jej bola ukázať, že v akom stave mám zuby a čo všetko bude potrebné urobiť. Mne zatiaľ síce robila, len pár vecí, ale v pohodke.

jadina

ele nemam aspon teda sama neviem ako sa pohnut..kam..dobre si to napisala, je to dost velky problem najst si zubara..budem musiet, ale zacat hladat viac..lebo neviem ako by som zvladla preventivku tento rok este..asi by som z tade usla..budem to musiet vymysliet..zziara kde ma ambulanciu ta zubarka, o ktorej si pisala?..nie je taka, ze robi ti v ustach stale aj ked je zjavne, ze ti to prinasa kopec bolesti?

zziara

ele možno to bolo šťastie :) som rada že to nakoniec takto dopadlo lebo neviem si predstaviť že by som teraz mala zas niekoho niekde hľadať a tŕpnuť či bude v pohode lekár alebo nie ako bude pristupovať ku mne ako ku pacientovi je to ťažko dobre si to napísala že nik to nemá na čele napísané ale už podľa prístupu vieš odhadnúť asi aký lekár bude ;)

ele

zziara, no to blahozelam, mala si stastie. Nikto nema na cele napisane aky je, ci je lepsi ako ten predchadzajuci a tak casto clovek skoci z blata do kaluze.

zziara

ele dovolím si napísať ti že sa mýliš mám na mysli to s tým že dobrí zubári nejestvujú osobne som si tiež myslela že nájsť dobrého zubára je problém aj bol problém ale to neznamená že taký zubár už neexistuje alebo niečo podobné dlho som pátrala a po dlhých naháňačkách kto ma vezme a kto nie som vyskúšala obvolať súkromné ambulancie bolo to cca rok a pol dozadu keď som toto riešila a podarilo sa teraz chodím do ambulancie k zubárke Baňasovej ktorá je fajn problém ktorý som mala mi pomohla vyriešiť a odvtedy mám pokoj avšak po tomto všetko som sa rozhodla že už nebudem svoje zuby zanedbávať a začnem chodiť aj na preventívky :)

ele

tojejedno - no fakt odporucani na dobreho zubara tu nie je, ale odpoved je jednoducha - asi ich niet. Ak je niektory ozaj dobry tak zasa moze byt pre niekoho drahy, ved milionari tu nepisu. Ved su cisto sukromne zubne kliniky, lahko sa najdu ale tie su ozaj pre solventnych. A ak niekto ma vela penazi, tak iste sem pisat nebude...ale zaklamat na fore je lahke. No a ak je to zubar priemerny, tak niet sa cim chvalit.

ele

jadina zda sa ze ani ty nemas na vyber.......to ti verim ze sa stresujes, cloveku to odobera radost zo zivota. Ak ale mas na vyber tak zubara zmen, hoc je to narocne mat zubara 50km od seba ked rano rozboli zub. Je jednoduche v mediach poukazovat ze nemame zubarov, zubari starnu, presluhuju, ale kto ponukne nejake riesenie ....u nas je to uz len tak....pomoz si clovece sam.....

ele

Mam vyborneho zubara....ze naco predne zuby len stale lepit, treba okorunkovat. No jasne, ked mi ich uz roky lepi tak ze plomby vypadnu, alebo sa pod nimi zub zacne kazit, plombu ani nezahladi. To u neho nie je zarobok jedna plomba, ked moze zarobit stovky eur. A nikto nedokaze ci to robi schvalne, len co si pacienti medzi sebou povedia. Pobolieva ma zub uz druhy rok a vôbec nema zaujem cloveka zbavit bolesti, to ze vraj uz nema vyznam. Pritom tie zuby sa mi vobec nerozpadavaju, ak by boli dobre opravene tak este vydrzia......ale vidina vacsieho zisku....a dovoleniek a vedomie toho ze ho ludia potrebuju, lebo zubarov v urcitych lokalitách niet.