Hladam dobreho zubara v Bratislave

olee

veru veru, rieste si svoje zubky cim skor lebo ked sa vam zacnu rozpadavat bude to stat stovky az tisice. A bude to drahsie lebo od buduceho roka sa uz nebude pouzivat amalgam.

Chéri

Anicka ďakujem, že si mi napísala, že si mi opísala svoju skúsenosť. Ako som písala tiež som to nejako neriešila, nevenovala som pozornosť tomu, že by problémy mohli prísť v podstate aj znenazdajky. No evidentne zuby si vyžadujú väčšiu pozornosť jak som si kedysi myslela :/

Bionetla

Neviem preco by som si nemohla povedat svoj nazor? Preto sme predsa tu nie?Ja ta tiez nehacim za tvoje slova, tak by som bola rada, keby si sa do mna prestala obuvat.... Ja to tiez nerobim. Podelila som sa len o svoju skusenost a to sa akoze nesmie. Ty si z toho predsa nemusis vziat nic

Matya

Bionetla, koľko ti tá doktorka Baňasová platí za to, že jej robíš reklamu a snažíš sa každého presvedčiť, že práve ona je tá najlepšia? Keď ešte stále berie nových pacientov a nečaká sa u nej dlho na termín, asi k nej až tak veľa ľudí nechodí a nebude až taká zázračná. Lebo napríklad zubár, ku ktorému chodím ja, ešte nemá ani 40 rokov ale pacientov má toľko, že nových už neberie a na termín sa čaká 3 mesiace. A ceny nemá práve najnižšie. Takže prestaň už vychvaľovať tú tvoju dokonalú doktorku, čo máš z toho, že bude mať viac pacientov? (Samozrejme, ak priamo ty nie si tá zubárka, ktorá sa snaží sama sebe nahnať pacientov :D). Akurát budeš dlhšie čakať na termín.

samija

tak to mas super, ja uz nejaky ten cas zhanam niekoho, kto by mi dal moje zuby do poriadku. mam problem s korunkou a omina ma uz nejaky ten cas. neviem, ci ju je treba nejak zreparovat alebo rovno radsej vymenit

Bionetla

Ako som uz pisala trocha dlhsie mi trvalo, pokial som nasla to spravne riesenie pre moje zuby, no nelutujem. Navstevujem dr. Banasovu z Perly v Ruzinove. Vdaka nej mam zuby v takom stave, v akom uz davno neboli :)

anicka89

ako píšeš v dnešnej dobe už podľa mňa asi ani niet inej možnosti, tiež chodím od istého obdobia do súkromnej ambulancie, áno stojí ma to peniaze, ale neriešim to, lebo zdravie mám len jedno a svoje zuby sú proste svoje a nechcem o ne len tak prísť!

truhliik

Bionetla asi je lepsie si vybrat drahsieho cisto sukromneho ako nejakeho,co spekuluje. Len keby ozaj poistovne na zaklade uctenky nieco preplatili, mozno by aj ony na tom ziskali, lebo by vedeli presne za co platia.

truhliik

Rozmyslam ze si najdem uplne nezmluvneho zubara, pretoze za RTG si musim platit u zmluvneho, pritom poistovna udajne RTG preplaca. Nie je v tom ziadny system, ziadna kontrola. Mozno by bolo najlepsie keby poistovne preplacali nejaku cast nakladov na zaklade uctenky z reg.pokladne bez ohladu na to co si nezmluvny zubar uctuje. A zrusit to co poistovne preplacaju, pretoze aj tak pacient na tom vela neziska. Napr. niektorym sa nechce odstranovat zubny kamen, pretoze asi im poistovna malo ponuka. Tiez by mala byt dohoda medzi zubarom a pacientom, podla stavu financii, ved nie vsetci dobre zarabaju a ceny rastu vsade...potraviny, energie.... Preco sa z povinneho zdravotneho poistenia neodklada nejaka cast od mladosti na zubarov? Preco maju o tom rozhodovat poistovne ked aj tak to nemaju pod kontrolou, ved vykazat a urobit sa da hocico, zamena napr. jednoplozkovej plomby za dvojplozkovu....

Bionetla

Truhlik presne toto je to, preto ja mam celkovo problem so statnymi lekarmi, mam pred tym respekt, lebo nevies ako co moze dopadnut, preto ja si lekarov uz dost starostlivo vyberam a trvalo mi kym vobec som sa odhodlala do zubarskeho kresla sadnut.