Hladam dobreho zubara v Bratislave

truhliik

kedy uz konecne nieco s tymi zubarmi urobia? bezny clovek moze za to ze ich je malo, ze ich pustaju do zahranicia, ze vystudovali za nase peniaze? Poistovne sa chvalia co preplatia pacientovi, ze vraj standard. AKO VIE PACIENT ZE DOSTANE OD ZUBARA NADSTANDARD?Hodi mu tam nejaku lacnu nahradu, taha peniaze z pacienta aj z poistovne. Moze niekto dopredu vediet ako dopadne liecba zuba a kto je vinny pri neuspechu za ktory sa zubarovi zaplatia velke peniaze? Liecit zub a nakoniec pri neuspechu ho vytrhnut, za to moze pacient? Preco mu nevratia peniaze?

anicka89

chéri je to aj dosť pravdepodobné, si vezmi, že ja som chodila k zubárovi pravidelne, chodila som s tým, že robí všetko pre to aby som mala zuby v poriadku a napokon som odchádzala s takými problémami, o akých sa mi ani nesnívalo a musela som potom hľadať iného zubára, ktorý sa mi na to pozrel a začal mi dávať zuby do poriadku :(

Chéri

To si uvedomujem, len mi doteraz nejako nedochádzalo, že aká je tenká hranica medzi problémami, že najskôr bolesti, ktoré mnohí odkladáme neriešime a pritom sa rýchlo môže stať, že prídeme o zuby :(

Raddii

chéri to sa ani len nenazdáš a problémy sa môžu objaviť a celkom vážne a môžeš ostať bez zúbkov, preto som aj ja otca hnala, preto som ho vzala k zubárke Baňasovej čo najskôr, áno protestoval zo začiatku, ale robila som to pre jeho dobro, tiež tožvie jak by dnes na tom bol, keby nešiel vtedy pred Vianocami k zubárke, možno by s bolesťami bol celé sviatky :/

Bionetla

Ale vies, fakt je ten, ze si ani len neuvedomujeme aka je tenka hranica medzi tym aby nam nase zuby ostali a tym ze o ne prideme. Realne som si to aj ja sama uvedomila az v najvyssi cas, ked uz bolo za pat minut dvanast, ako sa to zvykne hovorit.
Keby som sa minuly rok nespamatala, tak myslim, ze dnes viacero zubov nie je mojich :/

Prisca14

Tak ako si napísala.. Oplatí sa to prekonať.. Pretože ide o zdravie a zdravie máme v živote len jedno a to nech by sme sa bavili o čomkoľvek.. A zuby tie keď začnú trápiť, tak to je niečo neskutočné.. Preto zanedbať aj keď len prevenciu sa nevypláca..

Bionetla

Tak tak, strach dokaze mnohe polienka nam hadzat pod nohy. Mne tiez nahadzal, ale nastastie som ich minuly rok vsetky popreskakovala a odhodlala som sa k zubarovi si sadnut do kresla, prekonala som sa a urobila som dobre. Myslim, ze som si zachranila tym nejeden zubok :)

Chéri

Keď niektorých ľudí je ťažko dostať potom k zubárovi, keď majú nejakú skúsenosť či už z pred rokov, z mladosti :/ A sa im to potom vynára. Nie je to príjemné, ale treba s tým strachom niečo robiť pracovať na tom :)