Hladam dobreho zubara v Bratislave

martinka090

Je to skoda, to si myslim aj ja, ale zase co s tym narobime. Asi nic. Ja som rada, ze mame vobec taku moznost, ze si vybrat lekara, zubara podla seba, podla svojich pocitov, skusenosti ;)

zziara

tak by to aj malo byť, že zubár ti dá termín čo najskôr to bude možné, len s takou ústretovosťou sa človek len tak bárskde nestretne :/
čo je celkom škoda :/

martinka090

Vies co, ked som bola v puberte, tak som to riesila podobne, mala som pocit, ze takymto sposobom proste pred problemom ujdem, ale kedze som si presla nie malymi problemami tak dnes, ked mam problem tak hned volam mojej zubarke Banasovej, aby sa mi na to pozrela. A nastastie mi vie vyjst v ustrety a dat termin co najskor, ked mam nejaky zavazny problem, nejake bolesti :)

anicka89

prestanú zaberať, to píšeš pravdu a myslím, že je to prirodzené, ak niekto proti bolesti si ich dáva deň čo deň alebo dokonca viackrát za deň. Neviem si to predstaviť, že by som bolesti riešila takýmto štýlom :/

Bionetla

Krastella, ale mi povedz to je co za napad? Davat si lieky proti bolesti a ocakavat, ze problem so zubami sa nejako sam vyriesi? Ved lieky proti bolesti akurat tak bolest utisia, ale nemozeme ocakavat, ze vyriesia nejaky zubny kaz alebo nejaky podobny problem, skrz ktory ta bolest vlastne vznika :)

krastella

spánok zuby dokážu prerušiť, narušiť aj úplne to je pravdou. a najhoršie je, že pri bolestiach sa človek začne dopovať lieky proti bolesti a po pár dňoch aj tie už prestanú zaberať.

anicka89

chéri nemáš za čo, ja budem rada, ak niekomu moja rada a moja skúsenosť pomôže :)
Najmä aby si sa vyhla problémom zdravotným :)

zziara

chéri žiadny problém nie je znenazdajky, veľakrát malé problémy ignorujeme a oni sa potom nabaľujú, tak ako to bolo kedysi u mňa, občasná bolesť zuba bola pre mňa nič, vôbec som sa ňou nezaoberala, až raz som už mala také bolesti, že som nevedela ani spať, ani fungovať normálne a až to ma donútilo ísť k zubárke a odvtedy som si povedala, že aj keď ma len bude pobolievať čosi tak pôjdem a nebudem vyčkávať

samija

olee tak je ovela lepsie mat svoje zuby a neriesit nejake nahrady, protezy, korunky, to je proste pravda jak svet uz roky rokuce :)