Hladam dobreho zubara v Bratislave

Bionetla

Krastella, ale mi povedz to je co za napad? Davat si lieky proti bolesti a ocakavat, ze problem so zubami sa nejako sam vyriesi? Ved lieky proti bolesti akurat tak bolest utisia, ale nemozeme ocakavat, ze vyriesia nejaky zubny kaz alebo nejaky podobny problem, skrz ktory ta bolest vlastne vznika :)

krastella

spánok zuby dokážu prerušiť, narušiť aj úplne to je pravdou. a najhoršie je, že pri bolestiach sa človek začne dopovať lieky proti bolesti a po pár dňoch aj tie už prestanú zaberať.

anicka89

chéri nemáš za čo, ja budem rada, ak niekomu moja rada a moja skúsenosť pomôže :)
Najmä aby si sa vyhla problémom zdravotným :)

zziara

chéri žiadny problém nie je znenazdajky, veľakrát malé problémy ignorujeme a oni sa potom nabaľujú, tak ako to bolo kedysi u mňa, občasná bolesť zuba bola pre mňa nič, vôbec som sa ňou nezaoberala, až raz som už mala také bolesti, že som nevedela ani spať, ani fungovať normálne a až to ma donútilo ísť k zubárke a odvtedy som si povedala, že aj keď ma len bude pobolievať čosi tak pôjdem a nebudem vyčkávať

samija

olee tak je ovela lepsie mat svoje zuby a neriesit nejake nahrady, protezy, korunky, to je proste pravda jak svet uz roky rokuce :)

olee

veru veru, rieste si svoje zubky cim skor lebo ked sa vam zacnu rozpadavat bude to stat stovky az tisice. A bude to drahsie lebo od buduceho roka sa uz nebude pouzivat amalgam.

Chéri

Anicka ďakujem, že si mi napísala, že si mi opísala svoju skúsenosť. Ako som písala tiež som to nejako neriešila, nevenovala som pozornosť tomu, že by problémy mohli prísť v podstate aj znenazdajky. No evidentne zuby si vyžadujú väčšiu pozornosť jak som si kedysi myslela :/

Bionetla

Neviem preco by som si nemohla povedat svoj nazor? Preto sme predsa tu nie?Ja ta tiez nehacim za tvoje slova, tak by som bola rada, keby si sa do mna prestala obuvat.... Ja to tiez nerobim. Podelila som sa len o svoju skusenost a to sa akoze nesmie. Ty si z toho predsa nemusis vziat nic

Matya

Bionetla, koľko ti tá doktorka Baňasová platí za to, že jej robíš reklamu a snažíš sa každého presvedčiť, že práve ona je tá najlepšia? Keď ešte stále berie nových pacientov a nečaká sa u nej dlho na termín, asi k nej až tak veľa ľudí nechodí a nebude až taká zázračná. Lebo napríklad zubár, ku ktorému chodím ja, ešte nemá ani 40 rokov ale pacientov má toľko, že nových už neberie a na termín sa čaká 3 mesiace. A ceny nemá práve najnižšie. Takže prestaň už vychvaľovať tú tvoju dokonalú doktorku, čo máš z toho, že bude mať viac pacientov? (Samozrejme, ak priamo ty nie si tá zubárka, ktorá sa snaží sama sebe nahnať pacientov :D). Akurát budeš dlhšie čakať na termín.