Hladam dobreho zubara v Bratislave

havka

Spytaj sa znamych. Nema zmysel vzdvedat sa na fore podla mna. Tu sa zubari mozu chvalit aj sami a kydat na konkurenciu. Potom prides k niekomu a budes sklamana. Taktiez nema zmysel chodit na stranky, ktore hodnotia lekarov. Pojdes k najlepsie ohodnotenemu lekarovi a nebudes spokojna. Alebo pojdes k najhorsie ohodnotenemu lekarovi a budes spokojna. Alebo pojdes k lekarovi bez hodnotenia a budes spokojna. Je to len a len o osobnej skusenosti. Chod k niekomu, vyskusaj a potom si toho zubara ohodnot sama pre seba. Ci si bola spokojna.

mariama254

For you - Chéri
Kedysi som sa aj ja zamyslala nad tym, ze kde kolko penazi necham a podobne, ale zacalo mi postupom casu a nejako to asi prislo aj s vekom, ze mi viac zacalo zalezat na kvalite lekara. Na tom aby som dostala ozaj dobru starostlivost.

Chéri

Kam chodím teraz? Do Pearl Dental, je to súkromná ambulancia v Ružinove:) Ako som ti písala, pre mňa je proste prístup podstatný a tiež aj kvalita práce, takže to boli dôvody pre ktoré som sa takto rozhodla, že vymením štátneho lekára za súkromného a teda s týmto rozhodnutím som v pohode, neľutujem ho, síce stojí to peniaze, to áno, ale ide predsa o zuby, o zdravie, takže to neriešim:)

samija

cheri ale vidis, ze uz je to inak a asi sa teraz citis aj lepsie, ked uz vies, ze nemusis mat nejake obavy co? :) kam chodis k stomatologovi teraz, ked uz si bez strachu?

Chéri

Linduss za dobrú a kvalitnú prácu v tomto smere ja som ochotná zaplatiť koľkokoľvek. Je mi to jedno. Pre mňa je kvalita a prístup tou alfou a omegou všetkého!

linduss84

Ked niekto sa strani zubarov aj z dovodu ceny, viem, ze mnohym nam zalezi aj na cenach, ze proste vsetko nieco stoji, ale ked ide o zdravie, o zuby a taketo veci, tak myslim, ze setrit netreba.

siminii

Anička, keď sú veci, ktorými si človek musí sám prejsť aby pochopil, že strach treba zahodiť. Že v istých situaciách sa treba prekonať, treba spraviť ten krok mimo svojej komfortnej zóny. Aj keď je pravda, že väčšinou ten strach pramení z niečoho. Len keď sa prehliadkam a riešeniam problému budeme vyhýbať, tak sa to všetko na seba nakopí a to lepšie nebude.

anicka89

asi tak, veď kto iný by ti akože skontroloval chrup, keď nie zubár? Iná možnosť nie je. A vyhýbať sa tomu netreba, lebo to časom všetko človeka len dobehne.