Plánujem tehotenstvo v 2012

Mauerka

Cau dievky :-)
Ako dnes? My sme sa uz naobedovali /kur. prsia s ryzou/ a idem si zacvicit, nech mam zo seba aspon trosku dobry pocit po sviatkoch.

3nttt

no vlastne aj mne este po tom vsetkom robili kyret.
mam 27 (skoro).
tak hlavne ze to je normalne. som sa normalne zlakla.vzdy som mala silne jak keby ma zabijali a o bolestiach ani nehovorim.a bolo jedno ci beriem antiku alebo nie. a zrazu nist. ako pokial to takto ostane tak vooobec nebudem protestovat :) skor som sa zlakla ze mi este mrcha zacne strajkovat. chcem co najskor otehotniet a akeby som mala este s tymto chodit po vysetreniach tak by ma asi plesklo.

Mauerka

3nitt
Ja som bola pred 4 rokmi bohuzial na kyret, menzes som dostala po 6tt, obrovsky silne bolesti...taketo som to mala asi pol roka, potom sa to stabilizovalo, zoslabilo, bolesti mam max. prvy den. Takze to moze byt uplne normalna vec :-) Kolko mas rokov?

3nttt

baby mam otazocku. v juny som mala "porod". potom som po 6 tt dostala mrchu.potom mi chodila pravidelne mesiac dost dlha a tak.uz minuly mesiac a aj tento mam dost slabu a taku ze o nej ani neviem.ziadne bolesti ani nic (co je u mna dost neobvykle kedze som vacsinou nevedela co zo sebou). je to normalne ci?

ivanecenka

lekármi povedal, že vhodné je začať snažiť sa 3 mesiace po vysadení, ale že je to Ok, ak sa skôr zadarí:)
na margo jedla: ja som mäsovo-ovocná:) a momentálne nenormálne rozjedená:)

Mauerka

Ja som HAK nikdy nebrala, radsej nie, kvoli podozreniu na problemy so zrazanlivostou krvi. Ale argumenty anamarie zneju celkom dobre :-)
Ja som zase typicka zeleninovo-ovocna zienka :-) a hlavne veeeela :-D

anamarie

Hormony sa z tela vyplavia do 24 hodin. Tam problem nie je. Dokonca mozes mat zvysenu sancu na otehotnenie, vajecniky sa budu pretekat, aby tvorili vajicka.

ivanecenka

ďakujem pekne, necháme sa prekvapiť:) myslím, že telu bude trošku dlhšie trvať, kým sa očistí od antiny:(

anamarie

ivanecenka - s tymi testami to je pravda, keby som si k tomu merala aj teplotu, tak skoncim v blazinci.
Drzim ti palce, aby sa vam rychlo zadarilo.

ivanecenka

my ešte máme 1,5 balenia antiny, doberieme a ideme na to:) ja viem, predstavujem si to jak Hurvínek válku:) a ovulačné testy z Teba môžu spraviť fúriu:)