Ako otehotnieť?

Ivka 1

Presne je to tak ako pises. Obidvaja partneri su v poriadku a predsa sa nedari. Velmi casto je pricinou stres a tuzba po otehotneni. Ked sa zena zmieri
s tym,ze s najvacsou pravdepodobnostou
babatko mat nebude a niektore manzelske pary sa dokonca rozhodnu adoptovat si
dietatko z detskeho domova, otehotneju.
Velmi pomaha aj pobyt pri mori. Pomaha aj precistenie organizmu od skodlivin a
doplnenie vitaminov a mineralnych latok do organizmu a aj prirodne produkty hormonalneho charakteru urobia svoje. Velmi dobre je uzivanie vcelej materskej kasicky a vcelieho pelu.Ak budete potrebovat poradit,mozete sa mi ozvat na mail.

alicakl

No my problém s plodením nemáme,ale napíšem vám dva príbehy.Jeden je o sesternici a druhý o kolegyni.Tá prvá chcela dieťatko dva roky,kým začali chodiť po vyšetreniach.Prefukovali jej vaječníky,robili rôzne vyšetrenia.Záver bol taký,že si s mužom vzájomne nevyhovujú.Myslím,že je to také stanovisko od doktorov,akože už neviem čo s vami.Dala sa na vysokú školu,a to mala už dosť rokov,každý rok vymýšlala nový jazykový kurz a nakoniec prišla za mnou a povedala,že proste rezignovala.Že už nechce byť stále smutná a napätá či bude a či nie.Proste to vzdala.Do 3 mesiacov bola tehotná a momentálne rodila druhé. Tá kolegyňa mala podobný priebeh,avšak oni mali tú smolu,že im potvrdili jej neschopnosť otehotnieť kvôli maternici a jemu malé množstvo živých spermii. Ona robila pre jedny noviny,mala nepravidelnú pracov.smenu,stále sa kvôli niečomu naháňala,šéfka ju psychicky deptala.Stále však trpela kvôli tomu,že keď otehotnie,tak bude mať skvelý základ na výpočet materskej.Verdikt jej povedali 16 decembra-skvelé vianoce. 4.1.nastúpila ku nám ako vedľajšia pracovná sila na reklamné oddelenie. Plat mala asi tretinový,ale zato kľud. 14.2.oznámila vedeniu,že je v druhom stave.Do troch rokov od prvej dievky,mala ďalšiu.Takže dievčence.Nechcite viac ako príroda sama.Zbytočne ju znervózňujete.Vychutnávajte si voľné chvíle,užívajte si čerstvý vzduch a nemyslite na plodenie.Uvidíte,že sa vám to podarí.Povie vám to viacero žien,ktoré sa nakoniec k dieťatku dopracovali

luda 2111

ahoj ja mam tak tiez problem otehotniet s manzelom sa o to snazime uz cez rok a stale nic sme stoho velmi nestastny ked vydime ako sa jeho brat tesi z toho ze jeho zena e tehotna tak je to este tazsie vedal by nam niekto pomoct Dakujem

eva cicakova

nemozem but tehotna velmi to skusame a nic prosim pomozte sme uz spolu 2 roky velmi lubime deti dakujem vam,

jaja

ahoj volam sa jana a mam problem s otehotnenim bola som tehotna v oktobri ale mala som mrtvi plod bolo to ze vraj sposobene moji vajickom nieco ako nedobre vivinute a mam problem otehotniet velmi chceme babetko ale nedari sa mam a som velmi uz zufala nevie ci niekedy budem este tehotne lebo mam strach ze uz nebudem mat deti.stale mislim na to ze som bola tehotne ale som mala mrtvi plod kazdy tehotni je moje ako kamosky a ja ne mislim si ze vsetko to bolo kvoli mne ze nesom tehotnamam vicitky svedomia mohli bi ste mi poradit co mam robit a ako bi som mohla konecne mat radost ze porodim babetko ..dakujem za pomoc

utopia

Raz som počúvala radio a vraveli tam,že žena ma väčšiu šancu otehotnieť,ked má na sebe niečo červené. Vraj červená farba veľmi priťahuje spermie a tým aj väčšia šanca matky k otehotneniu. Vtedy som si hned spomla,že ked sme s manželom splodili našu dcéru,mala som na sebe červené šaty. Možno bude na tom niečo pravdy. Vaľa šťastia všetkym.

cica

ked ste zdravi...na co su vam lieky????a necitala si ze vela robi aj psychika???ked to budes sexovat s cielom urobit si dietatko...tak to asi tazko pojde...ber to ako radost a nestresuj sa nad tym...ved aj hormony potom pracuju,a nejde to potom tak ako chceme...ved nie sme predsa stroje na vyrobu deti!!!!

Ivka 1

Miska nemám svoje osobné skúsenosti ale
ženy,ktoré sú so mnou v kontakte ohľadom ťažkosti s otehotnením, podstúpili aj liečbu neplodnosti v tomto sanatóriu. Sú spokojné so starostlivosťou lekárov a personálu. Niektoré stihli ešte otehotnieť pred liečbou v tomto sanatóriu,niektoré podtúpili liečbu spolu s partnerom a podarilo sa im otehotnieť hneď pri prvom umelom oplodnení alebo pri druhom ,treťom pokuse. Boli však aj také,že sa to nepodarilo a na ďalšiu liečbu už nemali peniaze. Čo mi však bolo veľmi ľúto,jednej pani museli prerušiť tehotenstvo vo štvrtom mesiaci,lebo bábätkám /čakala dvojičky/ prestali biť srdiečka. Bolo to pre nich veľmi smutné.Pri druhom pokuse sme pridali aj produkty na prírodnej báze a vo februári čakajú chlapčeka. Zatiaľ sú mamička aj bábätko v poriadku. Takže sa teším spolu s nimi a držím im palce.