Ako otehotnieť?

atam

smakinka:
tebe sa tie mesiace zdaju ako vecnost,urcite ti kazdy vravi,ze to pride...ja viem,ale aj keby si s tym isla za odbornikom,aj tak by vas zacali liecit az po roku od kedy ste zacali s nechranenym stykom...a koniec-koncov,si este velmi mladucka...

Ivka 1

Jajulienka kvalita spermií sa zhoršuje aj vekom, takze spermiogram by urcite nebol na skodu. Uz len pre istotu, ze je na obidvoch stranach vsetko v poriadku.
Prirodnymi doplnkami sa da velmi dobre pomoct. Dovyzivit organizmus. Viem Ti pomoct ak budes chciet, napis mi na mail.

JAJULIENKA

s priatelom sa uz 3roky snazime o dieta ale nedari sa ja som bola u lekara a som uplne v poriadku on uz jedno dieta ma takze je tie v poriadku prosim poradte

gerdusha

ahojte baby, pridam sa aj ja k vam...tiez sa s priatelom pokusame o mimi, ja mam 32 a on 35 a obaja uz silne pocujeme tikat hodiny...teraz vsak mame neprijemne obdobie, mne zistili chlamydie /nasli ich v krvi/, ale vysledky u gynekologa /ster z krcka/ bol negativny...neviem, ako si mam tie vysledky vysvetlit, v kazdom pripade som podstupila 3-tyzdnovu ATB liecbu, priatel este stale caka na vysledky a poviem vam, ze kazdy "zabity den" nas dost trapi. dufam,ze to nakoniec vsetko bude ok a nam sa podari babo...som z toho vsetkeho dost smutna.

cuncika

Ahojte, ja som v polovici februára vysadila tabletky , menzes som nedostala(mšká 3 tyždne) tehotná nie som, mala som aj bolesti v podbrušku, bola som aj na gynde- pichli mi agolutín a stále nič, myslíte že to môže byt tým vysadením, že sa musí organizmus spamätat?

mira

my sme spolu 5 rokov. ked sa mi podarilo po 3 rokoch otehotniet,tak to boli hned dvojcata,potom potrat a potom dalsi...takze nezufaj a DRZIM PALCE!

figurka

ako vas tak citam drzim vam vsetky palce... svet je niekedy nespravodlivy ti co nechcu maju a nestaraju sa...a co by dali vsetko tym to nejde... ale verim ze sa vam to raz podari...