žiarlivosť

Príspevok v téme: žiarlivosť
emma

zdravim vsetkych
stalo sa vam niekedy ze vas partner nenormalne ziarlil? ako ste to riesili, ako to dopadlo? je to dovod k rozchodu, alebo sa to da postupne potlacat, ci uplne prekonat? stoja tie nekonecne hadky za to? stoja za to, ked toto je partnerova najvacsia, ci jedina chyba?
poradte, vopred dakujem

.......

mala som ziarliveho "priatela", ziarlil aj na kamaratky, zavrsil to utokom s nozom na mna a skoncilo to rozchodom. Takze ti radim rozchod

broňa

tiež poznám prípady,kedy žiarlivosť viedla až d domácemu násiliu. Takže veľký POZOR!
Ja by som zutekala z kratšej cesty, lebo potom taký žiarlivec hrá na city a vlastne citovo vydiera svoju obeť,ktorá -všetci sa čudujeme- napriek zlému zaobchádzaniu nechce odísť. Trpý,kým to neprerastie do týrania aj fyzického.
Daj si poradiť od svojich priateľov, ktorý ho poznajú, nech objekt. posúdia správanie tvojho partnera.

erik

mam kamosku ,. ktora chodi s jednym muzom .. Zo zaciatku to az take nebolo stou ziarlivostou , no dneska uz jej robi take, ze jej vymaze telefonny zoznam , vyhraza sa , chodi za jej mamou nech ju nepusta s nikym inym von .. Stalo sa ze isly po ulici a ona zakyvala jej kamosovi , a on jej zato strelil facku, ona na neho nadava ale stale je snim , neviem sitce preco , ale myslim si ze keby chcela rozchod snim tak je to tazke.. Nenechaj to zajst az tak daleko

žabka

ked sa nemení,tak je to dôvod na rozchod moja..pretože taký človek sa už nezmení a stále to už len pôjde k horšiemu..a tieto hádky nespejú nikam,ked to robí opäť a opäť..