žiarlivosť

Príspevok v téme: žiarlivosť
emma

zdravim vsetkych
stalo sa vam niekedy ze vas partner nenormalne ziarlil? ako ste to riesili, ako to dopadlo? je to dovod k rozchodu, alebo sa to da postupne potlacat, ci uplne prekonat? stoja tie nekonecne hadky za to? stoja za to, ked toto je partnerova najvacsia, ci jedina chyba?
poradte, vopred dakujem

gater

Kto neziarli ten nemiluje... tak teda kto ziarli ten miluje? Velmi pochybujem! Laska je dovera. To je vsetko co som chcel povedat. S pozdravom j

cameron

A čo ak ste žiarliví lebo máte dôvod. S priateľom s ktorým žijem sme pred 1 rokom prekonali krízu písal si s nejakým dievčaťom cez net že či môže k nej prísť na kávu a tak. On nevedel že som to bola ja. Potom som mu to povedala a začala hádka. Udobrili sme sa no ja mu stále neverím. Myslím len na to čo ak to opäť robí vypisuje si s niekym alebo neviem čo. Som žiarlivá a on už má na to nervy. Tak ako riešiť toto?

xixi77

Ahojky
Viem, že taký problém ako ja má mnoho žien a dievčat, ale niektoré to zvládajú, no ja som už fakt na konci so silami. Môj priateľ je neuveriteľne žiarlivý. Stále sa preto hádame. Nemôžem ísť ani s kamarátkami von a to už nehovorím o kamarátoch. Nevie pochopiť, že s bývalým sme kamaráti a občas si napíšeme poštu. Vždy kontroluje čo píšem keď som na nete a ak mi náhodou napíše bývalý nemôžem mu ani odpísať. Stále mi volá čo robím, a čo idem robiť. Prečítal si aj moje SMSky aj pošty na internete. Ja pred ním naozaj nemám čo skrývať, ale zachádza to ďaleko a ja mám pocit, že moje vnútro umiera, že zo mňa zostane len bábka bez duše a života. Uvažovala som aj o rozchode, ale ja ho mám veľmi rada, ale viem, že ani takto to nemôže ďalej pokračovať.

sedmikraska

a nemozes ist von s nimi? Je to trosixku vtierave, ale ak su len kamarati, tak by to nemal byt pre nu problem

koniec, ci prekonat sa?

Poradte mi, co mam robit, strasne ziarlim na moju terajsu priatelku, cez tyzden je to v pohode, lebo len vola s byvalym, ale cez vikend s nim chodi aj von, a ja sa idem doma od ziarlivosti pod zem prepadnut, ano povedala mi ze ma miluje, verim jej, ale ked to strasne boli na srdci ked milovana osoba chodi von s niekym s kym mala vztah a netrval par dni, za vase nazory co mam robit vopred dakujem

ôkôl

barbinka tak tomu ver. nepochopím toto asi nikdy. ja som také niečo niekdy neurobila a nikdy by som to ani nedokazala. lebo viem, aké je to nepríjemne na vlastnej koži. a ešte kamoška vlastna toto ked urobí..tak už neveríš nikomu. nech si hovori kto chce čo chce o mne, ale kto to zažil, ten pochopí...

ôkôl

Takže..ja som na mojho priateľa ani na žiadneho predtým nežiarlila. Lebo som ani nikdy nezažila s prepačením také kurvy, ktoré mi budu baliť frajera aj keď vedia, že ma frajerku. Potom sa stal vo mne zlom. Ale neni to len moja chyba. Tak isto moja kamaratka mu vypisovala po nociach zalubene sms. On to ako ignoroval. Ale vtedy som začala nenavidieť všetky baby. Už len ked sa na neho nejaka usmeje, tak idem vraždiť. Aj na firemnej akcii ho začala hladkať za nohu jeho kolegina a to som sedela vedla neho!!!! Tak sa mi teda nečudujte, prečo som teraz taka. On ich ma všetky na haku, žijeme spolu a milujeme sa, ale mne to proste tak strašne vadí, že neznesiem už žiadnu babu ani v mojom ani v jeho okolí. Celkovo sa bavím len s chlapmi, mam jednu-dve kamošky z dectva a to mi vyhovuje. Znenavidela som všetky baby na svete a to som nebola nikdy žiarlivá...čo už...

dada

ziarlivost obmedzuje vztah, hovorim o tej sialenej nenormalnej ziarlivosti, kontrole telefonu, mailu a neustaleho kde si bola, s kym si bola a ako sa na teba pozeral? do istej miery sa to tolerovat da, ale nesmie to obmedzovat tvoju slobodu, ja som volila rozchod....inak by som prisla o zdravy rozum...je to uzasny pocit uvolnenia, zbavila som sa riadneho bremena v podobe nenormalne ziarliveho chlapa

for you

pre frencie9, no v prvom rade ti chcem povedat, ze mam roznaky problem ako ty, respektive mala,ukoncila som to, aj ked teraz trpim a velmi to boli, lepsie teraz ako cely zivot. Aj mne kontroloval mobil, nic mi nezakazoval, ale pri komunikacii s kamaratom sa urazil a odisiel,,,a tak dalej, chcem tu hlavne povedat, uvedom si co ti povedal, chod do .....to si nemoze nikto k tebe dovolit bezdovodne, skonci to, nestoji za to....