žiarlivosť

Príspevok v téme: žiarlivosť
emma

zdravim vsetkych
stalo sa vam niekedy ze vas partner nenormalne ziarlil? ako ste to riesili, ako to dopadlo? je to dovod k rozchodu, alebo sa to da postupne potlacat, ci uplne prekonat? stoja tie nekonecne hadky za to? stoja za to, ked toto je partnerova najvacsia, ci jedina chyba?
poradte, vopred dakujem

irma

aj moj manzel bol dlhe roky ziarlivy vtedy som ho nechapala,teraz sa nam karta otocila on zmenil zamestnanie ,zacal pracovat medzi samymi zenami,ked som zacala pocuvat tie reci aka je majka sikulka a evka bohovska ako sa nasmiali a ake zartiky urobili terke ako mu jojka pomohla bez nej by to nestihal to pracovne odusevnenie a doma bol hotovy vsimla som si ze existuje iba jeho tim a domaci zivot bol bokom ked este k tomu stratil chut na sex predtym byval s neho nervak a teraz chce stale pomahat inym taka zavratna zmena jednej osoby takeho som ho nikdy neoznal ,vlastne mozem povedat ze muza mi prevychovali zeny v kolektive aja som ta ziarliva lebo niesm taka vyrehotana ako ony tam zabudne aj ze ma rodinu a ja ked som doma bez prace jasne ze sa mi nechce tvarit bezstarostne ,takze ziarlivcov len pekne dalej odsudzujme podla mna kto ziarli ten lubi ale mu treba pomoct zdvihnut sebavedomie cauko

vlasta

Ked je clovek trocha ziarlivy,je to v poriadku,je to o laske a strachu.Aj ked si dvaja doveruju,100%istotu nemas nikdy,ani v manzelstve.Kolki sa zoberu,zalubeni,nechcu si ani pripustit,ze by im to mohlo stroskotat,no a ako to uz casto zial byva,mnohokrat je onedlho rozvod.Ja si myslim,ze kazdy by si mal uvedomit,ze prilisna ziarlivost moze ohrozit vas vstah az k rozchodu.Viem o com pisem.Moj byvaly muz mi nedovolil po svadbe ani pozdravit kamaratov,musela som pred nim hrat,ze ich nepoznam.Skutocne nemal vobec dovod ziarlit,bola som tehotna s bruchom a ja som sa nemohla dlhsie zadivat pred nim ani na jednu stranu,lebo uz cumel,ze koho tam vidim a tak.No hruza s vami ziarlivcami.Spametajte sa,kym nie je neskoro,vy sa stavate pre svojho partnera strasne trapni a casom odpudivi.Pozor,lebo onedlho mozete byt uz len byvali partneri !!!

janka

hm no ja som tiez ziarliva na mojho partnera dovod?? predtym bol on no nejak sa to obratilo namna a zasa ten dovod... zacalo sa to tak ze..

lenka22

Ludia a to kde ste nasli takch ziarlivcov??? To sa s niekym stretnete raz a uz ste partneri, alebo ako?? Celkom by ma zaujimalo ako ste sa dali dokopy s takym ziarlivcom. Ja s priatelom vychadzam super, ani jeden nie sme ziarlivi, a co je dolezite DOVERUJEME SI... Ked mi povie ze ide von s kamosmi, tak viem ze bude s kamosmi a bude sa s nimi bavit, budu robit prasaciny ale nikdy ma nepodvedie... Tak isto ked som ja v meste bez neho, len s babami tak vie ze budeme robit kadejake zverstva ale nic take co by som potom lutovala a co by ohrozilo nas vztah a doveru v nom

denisa

Žiarlivosť..?Moj priateľ je veľmi žiarlivý, niekedy je to naozaj smiešne kvôli čomu žiarli.Namýšla a vytvára si svoje "stories", ktorým verí a vôbec nevie realitu.Keď mi potom neskôr povie, alebo si všimnem jeho spravanie, snažím sa s ním rozprávať a zistiť prečo žiarli a vysvetlím mu že nieje dôvod..Neskôr po naozaj niekedy aj dlhšom rozhovore zistí že si to v podstate sám nahovoril, uvedomí si to a este sa mi aj ospravedlní.Vynaložím vždy veľa úsilia, nikedy už na to naozaj nemám ani náladu a chuť, ale chcem aby pochopil moju stranu a to ako sa ja cítim a ako to naozaj je...

nepoviem

Sara,veľmi dobre to poznám,ako by si hovorila o tom mojom manželovi...ibaže mňa už tým svojim chovaním zničil.

sara

hmmm, zaujímavé príspevky. Popravde môj manžel je žiarlivý až nad mieru, dokonca aj na to keď idem do práce tak ma telefonicky kontroluje kedy som prišla, na obed či som tam a potom kedy som prišla domov, prípadne kde sa momentálne nachádzam. žiarli na tričko čo mi kúpil lebo som si ho dala do práce a nie práve vtedy keď sme išli na nákup. žiarli na moju prácu, na úspešnosť.... a tak si žijeme..... žeby to bolo na guľku do hlavy ????? ešte nie, lebo si vravím, že to mám aj tak v paži...sa kôli jednému chlapovi nezničím psychicky hihihi