Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

gre_ta

Ja som zo začiatku ani neplánovala s chudnutím, no nejako sa mi dokazil koncom leta žalúdok a nedá sa mi papať. Tak som si povedala že to využijem a začala som do toho cvičiť brušáky a piť veľa nesladeného čajíku. Takto fungujem už cca 4 mesiace. Po vianociach začnem aj na kondičnom bicykli. Sladkosti, vieš čo, záleží. Niekedy ani celý týždeň nepotrebujem inokedy si dám aj 2 musli tyčinky za deň (;
Silnomoc Ti držím palce ((:

sloniatenko

ahoj gretka,a ako sa ti podarilo tak moc schudnut?aj ty si jedla tolko sladkeho?a ako dlho si chdla?vies u mna je to furt dokola:raz zerem ako prasa inokedy dietujem potom zas jem extra zdravo...ale vzdy schudnem maximalne 3kg a tie zas priberem a uz som z toho znicena ale nechcem vo svojom mladom veku takto vyzerat i ja chcem mat zas 53 kil snadto dam :)

gre_ta

slonatienko, veľa šťastia Ti prajem (: aj ja som začínala cca na takej váhe ako Ty a pomaly sa blížim k tej vysnívanej 55ke, zrazu to ide celkom ľahko tak pôjdem možno ešte nižšie keďže som maličká... S tými skadkosťami Ti budem držať palec, pretože to bolo fakt dosť za deň si myslím... Po pár týždňoch, možno mesiaci by sa Ti mali začať dostavovať prvé výsledky, čo je úžasná inšpirácia, nevzdávaj to (: odporúčam ešte nejaký šport, aspoň brušáky...

sloniatenko

tak ahojte :) moj 1den bezi snad to pojde.ja som pocas obdobia ,,zratia,,zjedla denne 2coko tycinky alebo celu milku alebo 2ks keksov +vecerne jedenie+chipsy pukance..sladke bolo od rana do vecera.uz nechcem.tych 14kil budem davat dole velmi dlho ale zvladnem to a dufam ze nebudem sama.tak si sem pisme pokroky a pocity atd dobre?tak ja zas napisem pa

kolpi

zdravim vsetky slecny a zeny :)

ja mam povedzme 67,5kg a 159cm (18r)- teda mala baculka, ale vzdy som taka bola a okolie ma ma taku rado..no sem-tam mam obdobie chudnutia,zapomoci takychto obdobi som pomalycky behom 5 rokov dala dole 11kg

chcela by som vas inspirovat na stepper!! je to zazrak co sa formovania zadku tyka! dneska je to mesiac a 3 dni,co mam dalsie z mojich obdobi... pocas tohto mesiaca som cvicila na stepperi a naozaj vidim a citim vysledky- pevnejsi a pozdvyhnuty zadok :) vysledky vidi aj priatel aj mama... ja som to robila tak, ze som si kludne dopriala nejaku dobrotku, lebo som vedela, ze tie kalorie na stepperi spalim PLUS spevnim si svalstvo :) za ten mesiac som aj schudla, no podla vahy sa nemozem orientovat, kedze svalovina je tazsia ako tuk.. no uz sa mi zmensili prsia a to fakt nechcem, takze asi s chudnutim zase raz koncim... no budem sa aspon snazit udrzat si konstantnu vahu a nadalej spevnovat zadok :)

dufam, ze som vas trosku motivovala na dobru papanicu spojenu s pohybom :D

lenulik6

Joj prepacte mi duplicitny prispevok :(( Nejak som aktualizovala stranku a mi ho znovu odoslalo.

Maoam, nie vela - 6 kil. No jedla som aj sladke obcas a mala som aj prezieracie dni medzitym :( Ani sportu nebolo vela. Teraz sa snazim castejsie hybat a nejest tie sladkosti a slanosti + mastne. Uvidim ako to pojde dalej. Ked sa nebude vaha hybat tak budem musiet zas nieco zmenit.

lenulik6

Ahoj, ja som uz zacala ale mam omnoho viac kg ako ty. Myslim ze mne nebude stacit par mesiacov ale mozno aj rok, dva kym to dam dole. No ale zacala som... cca od augusta tak ze jem asi 3x denne a medzitym ovocie alebo oriesky a posledne jedlo sa snazim zjest do tej 18stej. Neviem ci to je dobre lebo ked idem spat tak som hladna. No ale da sa to zvladnut ked ma clovek motivaciu. Teraz som pridala aj plavanie ako sport tak hadam to pojde. Napis ako sa tebe dari, dufam ze toto nebol tvoj posledny prispevok a ozves sa :D

evik1

to je super,že sa nechceš uchýliť k tomu najhoršiemu ano.alebo bulímia,to je fakt správne,máš pravdu,radšej pomalšie.Tak začni tým,že napíš sem koľko tých mňamiek si mala za deň popri jedle ok?