Semeno...

Heatherka

nie v tomto si je poradila a mala si pravdu, je jasne, ze to neda cele von :) ale potom jej pisat, ze ona riesi kraviny a ze vy mate ozajstne problemy. ako dobre, je to hlupost riesit takuto vec, ale tak opytala sa, je to jej vec.

ale sak to je jedno, mozno len ja taka nie som, co rype, alebo tak :)

1angelina23

To nemyslis vazne,... ze to ze sa nemaju o com bavit je naozajstny problem :-) hadam, s clovekom s ktroym si nemam co povedat nebudem travit cas a uz vobec nie v nejakom vztahu,co jej ty mozes prosim ta vo fore poradit? Bavte sa o hviezdach?... to hadam nie :-)

jajka001_

no vidis, fajcenie skodi:) ja idem po sexe vzdy na zachod. lebo jasne, ze to zo mna vyteka, tak sa nejdem postavit a cudovat sa co teraz s tym.

jajka001_

myslim si ze tie pubisky, co sem pisu, ze sa nevedia o com bavit s frajerom, maju skutocny problem. kdezto ty riesis vec, o ktorej som v zivote nepocula, ze by niekoho trapila, a ze by ju vobec riesil. a naco vlastne.

maruska123

heatherka ved som jej napisala to iste, co ty...ze ajtak v nej nieco ostane aj ked to pojde vytlacit na zachod..mylila som sa?

Heatherka

maruska neviem preco sa navazas. nemas co robit? ved jej to bolo neprijemne ako to z nej vyteka tak sa opytala. to by si bola taka drza aj v realnom zivote? nevies kto to je, kolko ma rokov, aka je, nic ale urazas vies. a isto podpichnes aj do mna, lebo sa jej zastavam. dobre, banalana vec, banalna otazka, ona netvrdi, ze je to nejaky velky problem. ale ludia tu hladaju rady a vacsinou tu dostanu len vysmesky, nadavky a neviem, co este. ani normalna tema tu neobstoji, lebo ludia su tu uz len taki, co urazaju a poriadne ani neporadia.

niezeby ma to stvalo, ale je to smutne aky su ludia podrypovacni a niekedy az zamerne zlomyselni...

1angelina23

Jajka. jasne tak nie je to nic obrovske, ale tak ja osobne si zvycajne idem po sexe zapalit, a citim ze ked stojim tak to ide zo mna von.. a neni to bohvieco, vies.. a priatel mi hovoril uz viac krat ze jeho byvala to vedela zo seba dostat nejako von. Tak som bola len jednoducho zvedava,ze ako to maju ine zeny, to je celé... AKO HOVORIM UZ MILION-TY krat JA SA TU NECHCEM A NEBUDEM S NIKYM HADAT..