Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

xoxo

Lindynette 20 som brala dva roky, oproti regulonu bola fajn, s vahou nerobila problemi, len ma oberala o chut na sex a tiez sa mi spravila celulitida, teraz som presla na vaginalny kruzok NuvaRing a je to uplna paradicka, nemusim si davat pozor co zjem, mam svoju vahu, mam naspat chut na sex, celulitida je prec, no perfektne ako keby som ani nic nebrala stoji okolo 1300 na tri mesiace ale oplati sa, neviem si vynachvalit.

mimkaaa

ahojte...ja som tutu antikoncepciu zacal brat len teraz pred dvoma tyzdnamik a chcela by som sa opztat ci uz mozemmat sex s partnerom bez ochrany a ci sa mi nemoze nieco sta ked sa do mna urobi? gynekologicka mi povedala, ze som uz na 100% chranena, ze sa mi nic nemoze stat...no istota je istota

mimi007

blabla, ja som spinila pri novynette...tiez som bola v soku,lebo sa mi to nikdy nestalo predtym...ale bola som u svojej gynekologicky a ta povedala,ze to je uplne normalne, ked sa uzivaju HAK tabletky...tak sa neboj... vsetko je OK

blabla

baby, je to v poriadku, ak este beriem hak lindynette 20 a zacala som spinit? obavam sa, ze som tehotna, ale robila som si aj tehotensky test a ukazal, ze nie som. nikdy predtym sa mi to nestalo, tak som znepokojena. dakujem.

mimi007

ahojky, no ja tiez beriem tuto antikoncepciu , zatial iba tyzden,ale nemozem nadavat... predtym som brala Tri-regol, potom Novynette - z toho som stratila chut na sex, vlhkost pri sexe ziadna a bola som z toho dost nestastna aj ja, aj moj priatel... a teraz som si ju zmenila na Lindynette20 a musim povedat,ze chut na sex sa mi vratila, aj vlhkost sa celkom da, no ale zacala som trosku viac papat...ale to sa isto ustali..ved na kazdeho to zabera inak... tak drzim palceky,ale ako som tu citala, vacsina zien si tuto antikoncepciu chvali...

lenka8

Ahojte....cela by som sa spytat ze teraz som len zacala brat Lindynette20....tak ked budem mat teraz pohl.styk s priatelom a ked sa do mna urobi budem uz po 1tabletke chranena alebo len po 7.dni?Dakujem za odpoved...piste mi na sztankova@centrum.sk bo sem moc nechodim!Ahojte

nestle11

viete baby ja sa do toho velmi nevyznam...ja som mala problem , pribrala som pat kil a zacali mi opuchat nohy a tak som to po dvoch mesiacoh vzala a tak to s partnerom skusame len s kondomom ...nie som si tak ista ale viem ze uz nemam ziadne problemy a radsej dieta ako krcove zily a tak....
neberte to kocky ja viem ze je od toho krasna plet a tak ale .......
ved je to na kazdom ako sa rozhodne...
majte sa radi

simka2121

Ahojte....nechce nikto kupit lindynette20? ja som si ju dala predpisat, ale rozmyslela som si to....najlepsie baby z N.Zámkov. Ak mate zaujem, ozvite sa mi na mail:simka2121@azet.sk

bianka

Ahojte baby, berem už túto HAK už rok a pol,možno viac, a som s ňou najviac spokojna.Lenže hlavne záleží na tom aký ma človek organizmus, každa HAK ma vedlajšie učinky,aj ked čo poznam baby a beru túto nemajú s nou problemy. Ale važne je to diskutabilné ktorá HAK je dobrá a ktorá nie.