Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

zuzanazuzana

pre julik: ak beries antibiotika, ucinok HAK je znizeny, preto po cely cas, kedy uzivas antibiotika a nasledne aj dalsich 7 dni je potrebne sa chranit aj inak, napr. kondomom. ale istejsie je vyhnut sa antibiotikam, pokial to je mozne. ja beriem lindynette 20 uz asi 2,5 roka, mam aj iste problemy, ale nemusia mat s tabletkami nic spolocne...

sisina

Lyndynette som brala asi dva roky, ale bolo to riadne svinstvo!Cim dlhsie som to brala, tym viac som citila neziaduce ucinky. Zazila som hrozne migreny, pri nich zvracanie,(ani vody som sa nemohla napit, iba po kvapkach), tras celeho tela, bolest hlavy sa nedala utisit ziadnymi tabletkami...2x som dokonca nebola schopna ist do prace..tak som to prestala brat.

janka25

ahojte...chcela som sa spytat ze aky vplyv ma fajcenie na tuto HA?ja osobne fajcim okolo 5-6cigariet denne mala by som prestat uplne alebo to staci len obmedzit?

lucia313

Annnnnnka: nevadi ked mas este menzes ked zacinas s novym balenim, tiez sa mi to niekedy stava, tiez beriem lindynette20, takze bud kludna :-)

annnnnnnka

Prosim poradte mi niekto!jedno balenie som uz dobrala,mala som 7 dnovu prestavku,dnes som zacala dalsie balenie ale este stale mam menzes.Je to tak OK???

julik

ahojte...chcela by som sa opyatat ci neviete ako to je ak beriete LINDYNETTE a napr ste boli 2 tyzdne chora a beriete aj ANTIBIOTIKA, ci sa treba chranit isty cas aj kondomom alebo ucinnost neklesa...beriem ju rok a som spokojna nepribrala som ani kilo a nemam vedlajsie ucinky len som kusok schudla...som s nou spokojna ak niekto vie odopved na moju otazku podel sa s nou so mnou dakujem:DDD

hermina

s touto antikoncepciou som zatial spokojna..no aj ked niekedy nemam welmi chut do jedla no naopka niekedy by som jedla a jedla vkuse:)) no zatial si svoju drzim ani nechudnem a ani nepirberam..prsia sa mi zvacsililen s tou chutou do jedla je trosku problem..ale to aj o tom ci sa dokazete kontrolovat alebo nie..ale od tabletiek priberie kazda niet vynimky...2-3 kila

toloka

ahoj zenusky...=)Ja tuto antikoncepciu beriem uz asi 2 a pol roka.Ked som ich zacala brat shudla som asi 7,8 kg ale teraz som to nabrala naspat...som s toho smutna lebo som vyzerala naozaj fajn.Ale co narobim aj plet sa mi upravila uz nemavam vobec problemy ....

anoa

Beriem prve balenie lyndinette.vedlajsie ucinky ziadne,zlepsila sa mi plet,pribrala som mozno 2kg,na zaciatku spinenie ale to preslo,prsia sa mi trochu zvacsili...takze fajn