Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

matulka333

Ahojte zienky...ja mam na vas tiez jednu otazocku alebo takyto problemik....Stala sa mi taka vec ze som neuzivala ziadnu antikoncepciu a stalo sa nestastie otehotnela som nemohla som si dovolit nechat si to cize som bola nutena ist na potrat...v pribalovom letaku lindynete20 som sa docitala ze s uzivanim mozem zacat ihned po zakroku...ale aj tak mam stale obavi ci je vsetko v poriadku pretoze mam stale vytok a predtým ked som ich uzivala tak zmizol do takých desiatich dni...prosim ak mate niektora podobnu skusenost napiste mi velmi mi to pomoze dakujem pa

yadine

Kosice aj presov!2 blistre yadine za 80Euro! 3 ma stali 47.60 euro. ked si kupite tie dva tak vam na nich vyjde zlava 5euro. Napiste kde sa chcete stretnut a ja vam ich donesiem:)je to nizkohormonalka podobne ako lyndinette.

denisa

ahoj.ja beriem hak lindynette 20 a nemam problemy..beriem ju uz druhy rok a je to v pohode..ale u kazdeho je to inak..ja som na zaciatkoch pribrala 3-4 kila,ale ty nemusis tolko..mne pomohla aj s akne,ktore som mala velmi rozsirene,nemam bolesti pri menstruacii,len take malinke..upravila sa mi plet,nechty,vlasy..na mna to ma dobry vplyv,ale jedine co to ma nevyhody tak je to po dlhsom case mensia chut na sex,obcasne stavy pazravosti,ale da sa to upravit vhodnou stravou a disciplinou..ja som to dokazala a citim sa ok..som spokojna

viktoriavelka

Ja beriem uz druhy mesiac lyndynette a teraz mi meska ciklus neviem co mam robit lebo nemala som sex ,ze by som otehotnela..toto moze byt vedlajsi ucinok?Mám íst za lekarom dnes som zobrala poslednu tabletku na tento mesiac a teraz akoze mam cakat a dufat,prosím poradte mi!
VOPRED DAKUJEM !

luluka

dobry den, chcela by som sa vas baby spytat, ci je mozne ze mam z tejto antikoncepcie bolesti ako keby som mala menstruaciu pocas celeho mesiaca??neviem ci som prechladnuta alebo co, alebo ci si nejako ten organizmus zvyka na tolko hormonov. mam ist radsej k doktorovi s tym alebo to prejde?za odpoved dakujem vopred

aduliena

Anggie, antikoncepciu dostať len na predpis, v lekárni ju len tak nekúpiš, čiže ti ju predpíše gynekológ. Stojí cca. 24,90€/750sk.
Každý liek a aj antikoncepcia má nejaké vedľajšie účinky. Na každého vplýva inak. Niekto ich pociťuje, niekto nie. Takže to zistíš, keď ich začneš brať. Ak ti nebudú vyhovovať, lekár ti predpíše iné.
Antikoncepcia+kondóm = ok. Nič tým nepokazíš.

Anggie

PROSiiiM :)

Caute !!!
Par otazok k ANTIKE :
LINDYNETTE 20
1-To mi predpisuje gynekolog...ZE?
2-A asi kolko taka ANTIKA stoji ?
3-A nepribera sa z nej
+ ziadne ine vedlajsie ucinky ????

4-LINDYNETTE 20 + kondom ???

Hmmmm???
Diky

Anggie

Caute !!!
Par otazok k ANTIKE :
LINDYNETTE 20
1-To mi predpisuje gynekolog...ZE?
2-A asi kolko taka ANTIKA stoji ?
3-A nepribera sa z nej
+ ziadne ine vedlajsie ucinky ????

4-LINDYNETTE 20 + kondom ???

Hmmmm???
Diky