Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

aduliena

Hak užívam každý deň o 19hod. Včera som si dala tabletku a asi o dve hodiny ma chytila hnačka. Znamená to, že nie som chránená? Dokedy? Vďaka za odpovede.

kriss

a este by som sa chcela spytat,ze ak som po menstruacii,a dnes budem brat druhu tabletku,tak uz mozem byt s priatelom bez ochrany??

kriss

ahoj,mam taku otazku,ze ak beriem lindynette,tak na to sa smie pit alkohol,nema to ziadne negativne ucinky alebo nieco??

hannah

Ahojky, brala som 2 mesiace Diane 35 hlavne kvôli akne, po tejto antik. sa mi plet výrazne zlepsila a mala som aj poriadne veľké prsia:-) Ale pribrala som asi 4 kg ale mozno nie z Diane, ale mala som strasne chute... Teraz som presla na Lindynette, chcem sa spýtať či má tiež také dobré učinky na PLEŤ, lebo to je pre mna DOLEZITE. Alebo ktorá antikoncepcia je najlepsia na AKNE a nepriberá sa z nej??? Prosim kto ma s tym skúsenosti????:)

machulka006

anitta - mali by sa dostaviť na druhý až piaty deň od zobratia poslednej tabletky... mne chodia na štvrtý deň, ale poznám baby ktorým chodia na tretí deň...je to indi vindy...

anitta

mam taku otazocku prave som skoncila s branim prvej davky lindynette a cakam na kramy neviete mi povedat kedy sa mi v 7dnovej pauze dostavia ??ci je to individualne u kazdej zeny???dikes

zuzik

Ahojte, začala som brať Lindynette asi pred 2 mesiacmi,pretože som musela vysadiť Cilest,lebo som sa podľa lekárky po 2,5 rokoch jej "predávkovala".Lindynette je podľa mňa oveľa lepšia,mám menšie bolesti ale väčšiu chuť na jedlo.No dúfam,že to prejde:)Takisto ju odporúčam..Som spokojná..Čautee