Sponzorske u gynekologa 20 €?

Laurina22

Presne.To je ojeb a nie sponzorstvo.

Namesacne?Precoby?Chodia k nemu uz dost dlho,nemyslim si,ze boli namesacne.

macka26

ked raz nie je jeho pacientkou, v nemocnici je kopec inych doktorov, mala ist na prijem a osetril by ju statny. nestatny nema povinnost, okrem moralnej osetrit pacientku , ktora k nemu nepatri. zaplatis, zalozia kartu , zaeviduju a si pacientkou, lahka matematika
a naozaj som sa stretla s tym, ze v karte mam zalozeny prijmovy listok na moje sponzorstvo

Laurina22

Ja neodpadavam.Mne je to jedno,ja k dotycnemu MUDr.nechodim.A moj lekar odo mna za svoje sluzby ziadne sponzorstvo nepyta.

Len som to nikdy nepocula.

Neviem o tom,ze zistovat si ako to bezi u inych lekarov je zakazane.

lost

20 eur, to je 1 celodenna tvrda praca remeselnika napriklad..

a co on robi? :D

vynasobte si to s 1000 .. (kolko ma pacientiek?)

a teraz poskaldajte puzzle - odial ma na tu jachtu :)

je sikovny - ze sponzorske - ale hlupy ludia sa vzdy najdu, bohuzial, nedavaju si pozor..

cely zivot vyzera byt "ojeb, alebo bud ojebany"

macka26

bavime sa o nejakom konkretnom lekarovi alebo vseobecne?
ked raz niekam idem prvy krat tak si tam hadam volam, ci ma vezmu a ake su podmienky prijatia. tie tvoje zname boli namesacne? alebo co? ved gynekologov plna rit, tak staci ist k inemu

Laurina22

Macka.Ma toto pan doktor niekde v zmluve nebodaj?Ze slecna Laura mi nezaplatila sponzorske tak ja ju teraz neosetrim.Dovidenia.

Myslim,ze nie.

A ano,znama bola s dost velkymi bolestami u pana doktora.A on si vypytal 20 € ako sponzorstvo.No co myslis,ako sa asi citila?

macka26

no predovsetkym bez papiera je to hanba. a nie je to koser
a je to nezdaneny prijem, cize danovy unik. tak sorry, ked od teba niekto vezme peniaze tak to mas mat zdokladovane... tak ako ty, tak ako aj on... a tym papierom mimochodom je evidentne, ze si pacientkou a mas zaplateny sponzorsky na rok... nechapem co tak odpadavas

macka26

o com hovoris, bavime sa o gynekologovi, k tomu ked ides prvy krat tak ta upozornia ze sa tam rocne plati sponzorske. na preventivnu nejdes po stvornozky, ale v normalnom stave a ked idem prvy krat k lekarovi, tak zistim si info, pripadne si zavolam a opytam sa. a nie, neosetri ta, nie je povinny. nestatny lekar nie je povinny ta osetrit ked nie si jeho pacientka,ked sa jeho pacientkou stanes, tak za podmienok zaplatenia sponzorstva...

nebavime sa o neosetreni v pripade smrti atd. to nikto od teba v ohrozeni zivota nebude pytat eura