Sponzorske u gynekologa 20 €?

maruska123

macka som zvedava, kde je to napisane, ze ked mu nezaplatis sponzorsky dar, tak ma pravo ta vyhodit a ty si musis hladat ineho lekara

Laurina22

Macka nechapes princip.Idem k lekarovi s tym,ze mi je zle.Poviem mu,ze mu nezaplatim 20 €.S takymto stavom mam ist inam a zhanat ineho lekara?Alebo mi chces nebodaj povedat,ze po odmietnuti mu chudacikovi darovat 20 € bude mat ku mne este zodpovedny pristup?

macka26

a co je na tom akoze?
ved ked idem niekam za urcitych podmienok, je to moja volba ci zaplatim alebo nie, ked nechcem nezaplatim... a idem tam kde sa neplati.
nie je beznou praxou za platenie za prestup, ale neznamena to ze sa nikde neplati

macka26

lauri, nie , nic nemusis platit. staci sa otocit a ist inam. to nie je vazenie... u sukromnika by ma to dost prekvapilo, kedze vsetko platis na priamu platbu. nestatny gynekolog moze pytat sponzorske formou daru. ma na to pravo, ty mas pravo to nezaplatit a ist inam

Laurina22

Macka ja som prestupovala a neplatila som nic.A nielen u gynekologa.Podla mna je maximalne chrapunstvo pytat si na drzovku 20 € za sponzorstvo.To som este nepocula.A to som uz pocula naozaj x veci ake lekari robia.

macka26

tvoje zname lauri nech sa spamataju, lebo je to nestatne. cize nieco medzi statnym a sukromnym sektorom, cize zmluva s poistovnami je, plus lekar si moze pytat co chce. ked sa nepaci, staci to nezaplatit vziat kartu a papa. nechapem co sa cudujete? ked odchadzas od statneho k statnemu a nepatris k nemu platis 20 za prestup atd.

Laurina22

Momentalne neviem aky je...Ale ja som u sukromnika a nikdy som neplatila sponzorstvo.To co je?Platim si poplatky spojene s vysetreniami a mam si platit este sponzorstvo?

lost

sranda :D

aj ja chcem sponzorske :D

inac hej - znizuje to zaklad dane tusim, ci nieco take ..

tak ale uricte pridem o menej, ak nikomu nic nesponzorujem :)

macka26

je to statny, nestatny alebo sukromny lekar?

lebo ak nestatny a sukromny, moze si dat poplatok aky chce formou daru, komu sa nepaci, moze sa vo dverach otocit a ist inam.