Hormonalna antikoncepcia

nela

ahojte,3 roky som brala diane na akne,potom prestali ucinkovat a plet bola hrozna,doktorka mi dala jeanine a to na zaciatku pomahalo ale teraz mam zase akne a este k tomu mi trpnu ruky a nohy.Ma niekto skusenosti s Belarou?dakujem

inaX

mila bebe.najprv Ti odobru krv na pecenove testy.a potom Ti doktor poradi HAK.madzi najlepsie patri Yadin,Jeanin,Belara a naplast Evra.financne je to rozne ale jedno balenie stoji cez 300sk.

neo

myslim si ze ta nemusia prehliadat, ale taka preventivna prehliadka nikdy nieje zla vec. No ale urcite ti musia krv zobrat kvoly pecenovym testom

pipinka

Ahoj, ja by som ti doporučila, skúsiť Logest. Ja ho beriem už vysš 3 rokov a som s ním spokojná. Nemala som žiadne problémy, ani výtoky. Upravila sa mi čiastočne pleť a kamošky mi hovorili, že som aj schudla. Ale v každom prípade mi úplne vyhovuje. Stojí okolo 250sk na mesiac. menštruácia sa mi odkedy ho beriem upravila. Je úplne pravidelná. Vždy ju dostávam, dá sa povedať presne na minútu. A trvá tak maximálne 4-5 dní. Je úplne slabá a neviem, čo sú menštruačné bolesti. Vrelo ti ho doporučujem

neo

ja presne neviem hladinu hormonou od ktorej su tabletky nizkohormonove, ale predpisat ti ich musi aj tak gynekolog, takze ked mu povies ze chces vyskusat take, tak ti predsa nemoze povedat nie? Ale ked chces, naozaj skus Jeanine, poznam asi 10 kamosiek co ich bralo a ani jedna s nimi nemala problemy. Iba ze niekedy nedostali kramy (nie kvoly tehotenstvu :)

zizu

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci sa da prdpisat taka antikoncepcia, ktora by zvacsila prsia. Mam uz takmer 18 a vobec nie som vychudnuta, taka normalna, mozno by som mohla aj schudnut.Dakujem