Hormonalna antikoncepcia

sakusik

ja mam velmi dobru skusenost s hak Laurina(777,-Sk na 3mesiace) ale rovnako ako zds ti v takomto mladom veku hak neodporucam,pretoze skodi peceni a urcite nie len preto...

zds

nepouzivaj teraz Hak, najlepsie nikdy. Ovplyvnuje hormonalnu sustavu zeny a tym jej cely organimus.
Hak povazujem za slepu ulicku modernej mediciny.

nikulla

nika 001 to fakt?? ja som mal raz cistu na prsniku a preto mi ju predpisala, ab som ju zase nemala, a beriem Mercilon a vsetko v poho zatial, len som citlivejsia, rychlejsie sa rozplacem...

mucha

Počuj. ja som brala Triregol 7,5 roka. na dva mesiace som vysadila a mám krásnu zdravú dcérku. teraz ich beriem zase. nepriberieš od nich a stoja 340,- na tri mesiace.neobsahujú ani toľko hormonov. skús sa opýtať svojho gynekologa na ne. odporúčam.

zds

Ak by ste opytali svojho metabolizmu a endokrinneho systemu, ako sa citia ony, tak co poviete, co by vam odpovedali...?
HaK je predovsetkym biznis.

bambulkaaa

pipinka:tak to je super taka antikoncepcia..ja by som tiez taku brala ale bojim sa ze to nebudem na mna fungovat,lebo sak kazda antikon.posobi na kazdu inak..ja ked som bola na doktorky tak mi povedal ze najlacnejsia ze okolo 450 na mesiac..a inui lacnejsiu nemala..tak som sa na to vykaslala lebo nemam momentalne na to a este to nepotrebujem tak surne..takze uvazujem stale nad no a coskoro si ju dam predpisat a bola by som rada keby bola taka lacna,tak dufam ze mi ju prepise..