Hormonalna antikoncepcia

hormony

ahojte, pred tyzdnom som zacala brat Yadine, brala som ju uz pred rokom, a nemala som problemi, len som bola na zaciatku dost neprijemna a nevrla... neskor mi zacali padat vlasy, tak som si dala prestavku, zial ziadna ina antikoncepsia mi zatial nerobila dobre a vyhodila som kopu penazi zbytocne a vzdy uz po par dnoch som mala neznesitelne bolesti hlavy...

A teraz, ked som zacala brat Yadine, uz druhy den placem, rozplace ma vsetko. Vsetko si beriem priliz k srdcu, dufam, ze to prejde... myslite, ze je to z AK? no ale som celkom dost zufala, co sa tyka antikoncepcie... nemozem predsa vyskusat vsetky na svete ma nejaka z vas podobny problem??? Dakujem

Moničkaa

No..práve ste ma úplne odhovorili od antikoncepcie..=P..je to fakt svinstvo a ja nechcem skúšať všetky možné, kým si úplne všetko s ňou zničím..=((...ale tak pri kondóme sa bojím že sa roztrhne a potom čo? Ja nemôžem otehotieť...ale bez sexu jednoducho byť už nemôžem...=P...ach..podľa mňa by aspoň kondómy mohli dávať zadarmo, keď tak všetci chcú, aby sme sa chránili...alebo aspoň rómom..a do Afriky..=PP

jancecka

diane, vraj nie normálne krámy, len také špinenie, ale už vraj prestalo, čiže asi 5 dní ho mala, tak neviem, či sa jej to upraví alebo bude musieť znovu niečo užívať ale už mi vadí aká je nezodpovedná

diane

jancecka...a ta tvoja kamaratka kramy dostala po yvsadeni?ja som urobila tu situ chybu bohuzial a dufam ze kramy dostanem:(

aluska

jancecka to je super, ze ma taku kamosku ako ty, a som rada ze sa dala presvedcit...ale ako pokial ja viem ta hak ako tak neupravuje cyklus, upravuje cyklus len pokym ju beries, vplyvom tych tabletiek, ale ked vysadis tak zas sa rozhadze...na vyslovene upravenie cyklu su uplne ine hormony, ktore by mali pomoct aj po dobrati, aspon to mi povedal moj lekar a maj to este aj z inych zdrojov potvrdene

aluska

klarka ked to urobis fakt raz za cas, tak je to ok..ale zas nie ze 6 krat do roka, tak raz do roka je to v poho, ale mozes pocas cyklu spinit

jancecka

som sa s ňou rozprávala :D povedala že už hak nenasadí, či jej môžem veriť to neviem, ale aspoň nejaká snaha od nej, ďakujem za odpoveď aluska, si ju presvedčila.
Len ešte nevie, kedy sa jej všetko upraví, vraj hak by aj tak nebrala dlhšie ako rok. Tak neviem. Radím aby oznámila lekárke, že ju prestala brať. Vraj si to ešte rozmyslí ale spravím toto, vezmem ju k nej sama a pôjdem s ňou aj dovnútra :D aby to povedala :D

klarka_

baby, prosim vas, viete mi poradit ako je to s banim tabletiek bez pauzy na menzes? viem, ze ju nemusim urobit a mozem ich brat aj v kuse, aby som menzes nedostala, len by som rada vedela, ci to neskodi, pripadne nieco ine. dakujem moc.

aluska

jancecka no bolo by najlepsie keby ich uz vobec nenasadila...pretoze si uplne pokazi hormonalnu hladinu..pre telo je uz len velky sok ked zena zacne brat hak..a nie ze nasadi, vysadi, atd...lutujem jej telo a raz to olutuje aj ona, to mi ver...a to ze sa s tym nechce priznat doktorke, to svedci o jej inteligencii...neda si poradit a potom sa raz bude stazovat ako jej hak ublizila, ale pritom to bude len jej vina
neviem skus najst nieco podobne na internete, alebo napis na antikoncepcia.com, tam je poradna 2 gynekologov, napis im presne co si napisala sem, zhruba do 1 dna by mali odpisat, a potom to ukaz svojej kamoske, mozno ti potom uveri ked to bude od niekoho kompetentneho