Hormonalna antikoncepcia

jancecka

presne, včera mi spomenula, že keď jej skončili krámy, mala nasadiť lieky, avšak už si nedala a teraz potrebuje stále intímku, no hrozné s ňou, a doktorke sa s tým nechce priznať, teraz by bolo lepšie aby asi už nenasadila, či nie? pýta si odo mňa radu, ako keby som sa tomu rozumela, čo by bolo teraz najlepšie?
ďakujem za odpoveď aluska

aluska

jancecka to, ze urobila zle, zidti sama ked jej este viac zacne haprovat cyklus..takemu cloveku nepomozes...musi sa poucit na vlastnych chybach..a mas pravdu, robi velmi zle...uplne si pokazi hormonalnu hladinu

jancecka

ahojte,mám kamošku, ktorej lekárka predpísala antiku na upravenie menštruačného cyklu, dva mesiace ju užívala a teraz len tak vysadila, vraj jej nerobila dobre, a keď bude chcieť, zase ju nasadí, ako jej povedať že nerobí dobre? Ani sa neporadila s lekárkou, zdá sa mi že sa jej zmenila povaha, a pobolieva ju brucho už druhý týždeň. Môže to mať za následok vysadenie antiky? Môže ju nasadiť hocikedy?

otaznicek

dobrý deň chcela by som sa spýtať pred dvoma mesiacmi som zmenila antikoncepciu z novynette na triregol...a nejak som ostala agresívnejšia a výbušnejšia môže to mať za následky antikoncepcia?

aluska

mimqa stoji od 100 do 500 sk na mesiac...je to rozne.. a ci je pre teba vhodna to ti povie gynekolog po kompletnom vysetreni..my to nevieme, my nevieme tvoj zdravotny stav

snb_mimqa

ahojte chcela by som sa opytat kolko stoji antikoncepcia a ci je vhodna aj pre mna mam 15 rokov....??dakujem vam...:)

aluska

kvetinka neni ziadna antika, ktora je najlepsia, kazdej zene sadne ina, pretoze kazda zena ma inu hormonalnu hladinu v tele..

taktiez zalezi, co vsetko od nej ocakavas: ochrana, na akne, na vlasy, na bolesti pri menstruacii, na dlzku menszesu....

prides k doktorovi, ten ta vysetri (cez posvu ak nie si panna, cez konecnik ak si panna), zoberie ti krv, zmeria tlak, pozrie prsia...a povies mu co chces od tej antiky...a to je vsetko...

kvetinka_98

ahojte... ja by som sa chcela spytat aka antikoncepcia je najlepsia a co potrebujem na to aby mi ju doktor predpisal ked mam 15 rokov ... dakujem ...

CMu_Q

jasmii - co je po tom, ze sa veda vyviija, myslis ze ked je menej hormonov, ze uz organizmus reaguje ako na svoje? no mylis sa, ci je hormonov vela, ci je malo, stale je to chemia, syntetika a haved.... ja osobne som brala najkvalitnejsiu (tak vravia) nizkohorm. a urobila mi taku sarapatu v organizme o ktorej by len malokto "snival" .... aj ked je to individ. nie kazdemu ublizi, ide o to, ze HAK ostane stale syntetikou, umele hormony - a s tym veda nic nenarobi :)))

(len tak pre flip, stare televizory fungovali dlhsie ako terajsie) :D veda teda nie je stale len o inovaciach, ktore prinesu pozitivum ;) ....