Hormonalna antikoncepcia

nicitka

ahojte predam antikoncepcne tabletky karHla 2x 21tabliet v jednom plate-( 1babletka chyba). LEN ZA 10 EUR :-D . datum expiracie 07 2015. predávam z dovodu vysadenia. Taletky su v poradku len mi je luto ich vyhodit pripade zaujmu ma kontaktujte na mail appelova.n@gmail.com.

Shalala

Ja sa chcem len informovat,ci vyjde drahsie HAK na jeden mesiac,alebo sa viac oplati kupit rovno cele balenie na 3 mesiace?Bojim sa,ze mi nesadne hned a tak chcem vyskusat najskor len na mesiac...Dakujem:-)

SIMBIOZA

AHOJTE,vyskusala som uz nejaku tu antikoncepciu, a stale neviem, co si mam o tom mysliet, na jednej strane pomaha ako ochrana pred nezelanym tehotenstvom, na druhej strany predstavuje silny zasah do organizmu, a bohvie s akymi nasledkami do buducnosti, cize brat ci nebrat? hm

matamata

imka ziadna antika nie je prirodzena a pri ziadnej sa nema fajcit, ak nechces dostat trmbozu
vsetky antikoncepcie su synteticke, ani jedna nie je prirodzena...a podla mna sa aj ine uzivaju kazdy den ale neva....

imka

ja som uzivala antikoncepciu,moc mi nesadla,hladam nejaku inu. najradsej taku,pri ktorej mozem fajcit,nepriberiem a zvacsia sa mi prsia a...ked zabudnem uzit, tak nic sa nestane :)
ale vazne,uvazujem o Qlaire,ta ma vraj prirodzene hormony a hlavne-uziva sa kazdy den,co je fajn vlastnost vzhladom na moju fatalnu zabudlivost.15 euri na mesiac je sice dost,no nechcem nejaky lacny sunt a potom problemy...ak mate nejake skusenosti s qlairou dajte vediet pls

Amira

ja použivam Katyu prvý mesiac a všetko v poho žiadne vedlľajšie učinky, zatial len spinim ale to je v pohode prve mesiace uvidim este ci my pridu krami ako maju a nenastanu nejake komplikacie ale zatial som spokojna nepocitujem ziadne zmeni v tele iba to ze si mozem uživat s priatelom lepsie milovanie :)

aluska

hormony skusobna doba pre kazdu antikoncepciu je 3 mesiace, nie par dni ani tyzndov...ked ti to neprejde potom, tak ju zmen
ako mozte konstatovat,ci vam sadla hak, po takej kratkej dobe